2733
2739
عنوان

از کدوم وسیله خونتون راضی هستید؟مارکشو بگید☺

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ال سی دی مارک هی تا چی عالیه 

لباسشویی ال جی 

یخچال ویر پول 

تاالان راضی هستیم 

البته خودم مجردم اینا برای مامانمه💚

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
2728
اصلا واجب نيست اخه يچيز اضافه و بدون استفادس

ی سری چیزارو بعدا رفتم تو خونه ی خودم میخرم😞😃

قرار نیست ک جیب بابامو کامل بتکونم😑😉😂

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
2740

از همه چیم راضیم 

مبلام فرشام و سرویس چوبیم نمیگم خیلی گرون در اومد ولی عالیه تجملی نیس و سبک راحتی مدرنه

یخچالم و ماشین ظرفشوییم دووه

سولار و لباسشوییم ال جی

آبپیوه گیری همزن گوشکوب برقی جارو شارژی جارو برقی مخلوط کن آسیاب برقی که من از همشون خصوصا گوشتکوبم که سه کاره س زیاد استفاده میکنم همه بوش

ساندویچ میکر بلک اند دکر

پلوپز گاسونیک

قابلمه دسینی 

آتو بخار و بخار شور ژانومه البته بخارشور زیادب کار نمیاد

سرویس بلورم بوهیمیا چکه ۱۸ پارچه که اینم لازم نیس واقعا

چیتی زرین ۱۲ نفر آرکوپال لومینارک ۶ نفر

سرویس۶ نفر قاشق دم دستی و ۱۸ نفر سرویس قاشق سولایتر

ب نظرم برا جهیزیه اونایی که لازم نیس نخر اونایی ک سالی یه باره ارزون بخر من راضیم شوهرم کمم نزاشته ک بگم اشتباه کردم حتی خانواده شوهرم قدر دونستن تا حدودی هم خودم کمک کردم برا خریدش چون شاغل بودم و هستم ولی اصلا ب خانواده هاتون فشار نیارید گناه دارن

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
اتو فیلیپس البته تفال هم خوبه جاروبرقی فیلیپس غذاساز فیلیپس چای ساز فلر

الان یکی گفت فلر افتضاح☹😄عجب

باید دیگه رای گیری کنم😉

مرسی عزیزم😍

فدات 😉😍💖

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
ی سری چیزارو بعدا رفتم تو خونه ی خودم میخرم😞😃 قرار نیست ک جیب بابامو کامل بتکونم😑😉😂

اره عزيزم واقعا من خودم يكساله عروسي كردم تو همين يكسال كلي چيزا خريدم براخودم اصلا سخت نگير بخاطر اين و اون دهن مردم هميشه بازه براخرف زدن 

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
پنكه مگه واجبه اخه 

من همراهم بود

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

از همه چيم خداروشكر راضيم پدرشونم دراودم مخصوصا پلو پزم ك تو اين يكسال بكوب ازشب استفاده كردم كلي كيك توش پختم اسمشم بايترون

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
از همه چیم راضیم  مبلام فرشام و سرویس چوبیم نمیگم خیلی گرون در اومد ولی عالیه تجملی نیس و سبک ...

مرسی ک اینقد با حوصله تایپ کردی و توضیح دادی😍😘

اره گناه دارن

دلم نمیاد اذیت شن!بیچاره ها بعد از ۲۰ و خورده ای سال زندگی مشترک هنوز ی چیزاییو ندارن 

اون وقت من توقع داشته باشم پدرم یهو همون وسایلی ک با کلی زحمت خریده رو برا من ب عنوان جهاز بخره،خیلی ظلمه🙁