2733
2739

کد مخصوص ازدواج با فرد مورد نظر 

48040305

باید تا وقتی که نتیجه گرفتین روزی ده بار بنویسید و بخونید یا اگه بیشتر بنویسید هم خیلی بهتره 

(عددها انگلیسی نوشته بشه.

عدد ها رو به صورت چهار هشت صفر...... بخوانید)

(با هر رنگی به غیراز سیاه)

کد معجزه الهی هم 777 هست (هفت هفت هفت)

و تا وقتی نتیجه بگیری روزی ده بار به بالا بنویس و تکرار کن (با هر رنگی به غیر از سیاه) 

کد روهم تاپیک قبلیم نوشتم حتمـــــا برین بخونید

لینک کانال و گروه 

@bashgah_tesla

@bashgah_tesla369

اینا طلسمن ؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم اینا دقیقا چی هستن قانون جذب یا... 

برای تحصیل هم استفاده میشه؟ 

اگه برای ازدواج فرد خاصی در نظر نداشته باشیم و فقط مورد کاملا مناسب بخوام چی؟ 

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
اره عزیزم ولی اگه دوره تسلا رو هم انجام بدی خیلی خوبه؟

تسلا!

چ هست؟

چ حس خوبی دارم ب اینا

عجیبه🤔

بااینک تاحالا نشنیدم درموردش

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
نه

پس چین میشه بگی ؟؟

اخه من از دعا و طلسم میترسم  

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2706