2733
2734

بزا این رژیم‌های شخمی پولم میدین؟ 😂 بعد اتمام دوره نمیخوای زنده بمونی؟ فقط لاغرم کن بعد بمیرم. فقط خدا به دادتون برسه 😐✌️

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
باوا خوش بحال وزنت خوبه من ۱۸سالمه ۹۸ کیلو بودم الان شدم ۸۹پدرمم در اموده حسرت یه لباس خوشگل تو دلم ...

خب توام شروع کن برو تو پیجش عکسای قبل و بعدو ببین کلی انگیزه میگیررررییییی

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه وقتی نتیجه اش گرفتی بگی چون من هر رژیمی هر دکتر امتحان کردم خسته شدم از چاقیم

من تعریف دکتر کرمانی رو شنیدم 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2731
بزا این رژیم‌های شخمی پولم میدین؟ 😂 بعد اتمام دوره نمیخوای زنده بمونی؟ فقط لاغرم کن بعد بمیرم. فقط ...

باور کن هیشکی از کم خوری نمرده...😂😂😂😂⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
۲کیلو هم کمبود وزن گرفتی رژیم میخواستی چیکار

نه بابااااا

من باید ده کیلو زیر قدم باشم وزن ایده آلم 60هستش😢⁦🤦🏻‍♀️⁩

من بی دردسر با قرص لاغر کردم خلااااص حوصله رژیم نداشتم

خواهرم با قرص لاغر کرد بعدش که قرص تموم شد دو برابر وزنش برگشت

من یه ماه پیش ازش رژیم گرفتم واقعا خیلی خوبه تنوع غذاییش عالیه هرچی تو خونه داری میتونی بخوری چیزای عجیب غریب نداره من  غعلا ۴  کیلو کم کردم البته  زیاد رعایت نکردم بعضب روزا ولی واقعا  راضیم

یه چیزی میشه دیگه

رژیمی که اناشید حسینی و بهاره رهنما ویه مشت بلاگر گدا گشنه تبلیغات تبلیغ میکنن واقعا باور میکنید چقد ملت ما ما بی سواد و کم مطالعه و ساده لوح. واقعا رایت گفتن که تو ایران راههای پول درآورد از نادانی مردم خیلی زیاده

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
ان شاءالله که موفق بشی . فکر کنم خیلی کم باشه میزان غذاش

اره کمه مثلا 8قاشق برنج..یا پنج قاشق خورش و ...

اما کنارش کلی سبزیجات ازاد هست که میتونی بدون محدودیت بخوری.