2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جیش و مسواک و روغن نارگیل و زیتون به صورت و مرطوب کننده به دست... باز کردن سوتین واسه خواب راحت، بوس و شب بخیر و کپیدن

ما که مثل بعضیا  ۹۹.۹.۹ نزاییدیم که لاکچری بشیم😩🤔😞، گفتیم حداقل یه کاربری لاکچری درست کنیم بمونه یادگاری مثلا... علی برکت الله☺️
2731
کلا من حسرتم سرمو بذارم بیهوش شم.با رختخواب کشتی میگیرم همیشه.

میتونی تا وقتیخوابت نگرفت نخوابی ...

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

مسواک

یه لیوان آب

عطر

کرم مرطوب کننده

شکرگزاری

فکر و فکر و فکر

خواب

اگه وضو بگیری و یه صفحه قرآنم بخونی که بهترررررررررررر

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

والا از وقتی زاییدم ن وقت اینکارا و دارم ن حوصله  میرم میشاشم بعد صبر میکنم که بچه بخوابه بعد نی نی سایت بعد اینستا بعد فکر بعد لالا

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2740
قبل خواب امشب بدن درد بودم ی کم حالا از خواب پریدم با درد وحشششششتننننننااااااا‌ک دست و پا  ا ...

چرا ؟؟؟؟؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
جیش و مسواک و روغن نارگیل و زیتون به صورت و مرطوب کننده به دست... باز کردن سوتین واسه خواب راحت، بوس ...

خخخخخخخخخخ  فقط اون کپیدن

دور از جونت گلم

قبل خواب آیه الکرسی . سه تا صلوات . سه تا توحید . سه تا تسبیحات اربعه

عااااالیه منم گاهی میخونم میگن برابر با یک دور ختم قرآنه

قبل خواب سوره توحید ایت الکرسی گاهی صلوات که مطابق ده هزار تا صلوات هست

وذکر..

البته قبلش بچه ام رو میخوابونم

یک سر به سایت میزنم

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
جیش و مسواک و روغن نارگیل و زیتون به صورت و مرطوب کننده به دست... باز کردن سوتین واسه خواب راحت، بوس ...

من مورد سوم از اخر اصلا نمیتونم حس بدی بهم دست میده ...

مثلا نمیترسی دزد بیاد تو خونتون چی ؟؟؟