2737
2739

کلی دعا و ذکر و ختم و توسل (اینا عااااااااااااااااالیه)اما چون با گریه بود و باوره قلبی نداشتم و صبر و امید کنارش نبود و شک داشتم نشد

اما با قانون جذب و انرژی مثبت و باوره عمیق و توکل و شادی شد

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با چله حدیث کساء  و چله زیارت عاشورا ایت الله حق شناس ❤

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
همینه اصلش

بنده خوبی نبودم ۱۰سال بچه رو از دکترا میخاستم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2731
بنده خوبی نبودم ۱۰سال بچه رو از دکترا میخاستم

ما اینا رو وسیله قرار میدیم ن ازشون میخوایم .

منم دیگه سپردمش ب خودش

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
حق شناس یا معمولی؟؟ 

معمولی از ته دل هرچی از خدابخوایی میشه اگ نشد بدون بهتر از اون خداواست کنار گذاشته این ب من ثابت شده.

من ی نفرو خیییییییییییییییییییییلی دوست داشتم ولی ی روز باگریه از خداخواستم اگرباهاش خوشبخت نمیشم ی جوری جدامون کن ک اون دیگه منو نخواد چون من نمیتونم ازش دست بکشم بعدازچندروز اتفاقی افتاد ک واسه همیشه ازم جداشد...ازته قلبت از خدا بخواه هرچی صلاحته بشه الان فقط خداروشکر میکنم واسه خوشبختیم واسه اینکه به اون پسر نرسیدم خیلی شکستم من تاحد دیوونگی رفتم ولی الان واقعا خوشحالم ک نشد

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟
2740
ما اینا رو وسیله قرار میدیم ن ازشون میخوایم . منم دیگه سپردمش ب خودش

واقعا هیچ قدرتی بالاتر از خدا نیست ..یه عمر امپول زدم قرص خوردم سونو شدم ای یو ای چندین بار ..نشد ک نشد ..گفت اگگگگه میخای بیا ای وی اف .ولی امیدوارت نمیکنم چون هم خودت بسختی فولیکول میسازی هم همسرت واریکوسله و اسپرمش حرکت نمیکنه ..

منو با یه عالمه ناامیدی نشوندن تو خونه ..دررررست تو اوج ناامیدیهام خدا خودش دست ب کار شد..قربونش برم ک اون برام خدایی کرد و من بنده خوبی نبودم براش ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
بچه دارشدید؟

بله عزیز

بچه دارشدید؟

پیام بالایی رو بخون

واقعا هیچ قدرتی بالاتر از خدا نیست ..یه عمر امپول زدم قرص خوردم سونو شدم ای یو ای چندین بار ..نشد ک ...

مثثثث عروس خاله من.

شوهرش تحت هیچچچچچ شرایطی بچه دار نمیشدن و بعد از چندین سال دوا و درمون دکتر پرونده عروس خالمو میده بهش میگه برو دیگه نیا بچه دار نمیشی تحت هیچ عنوانی.اینم پرونده رو میکوبه تو سر دکتر و میگه مگه تو خدایی ....و با دلشکسته وناامید میاد خونه...بعدش خدا خواسته باردار شد و الان دخترش ی سالش شدع

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2706