2737
2739
عنوان

مادر شوهرم بهم دستور میده

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 19 پست

مادرشوهر بی ادب منم همینطوری بود... تازه بعلاوه اینکه میگفت اینکارو کن اونکارا کن بعدش میگفت گوش کردی؟ پرو خانوم چند وقت بی محلش کردم وسرسنگین حرف میزدخودمو میزدم به کری یاخودمو مشغول میکردم دیگه الان حرف نمیزنه برمم خونش میشینم سرجام پذیرایی کنه مگه چند بار میرم اونجا که پاشم مث کلفتا چایی بیارم میوه بشورم مگه چقدر میرم که زورش میاد از منو پسرش پذیرایی کنه... اون میاد خونه من یه اسنتکان آب نمیزنه منم مثل خودش کردم

یادم نمیره ماه آخر بارداریم بودم با جاریم اومد خونمون شبی.. شب که شامپختم خونشون مشهده شب خوابیدن  صبح صبحانه ناهار... خودم سنگین ودردداشتم نهظرف شستن نه دوتا بشقاب جابهجا کردن اونجا فهمیدم خیلی پروعه ودلش برای عروس نسوخته منم فهمیدم چطوری باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادم نمیره ماه آخر بارداریم بودم با جاریم اومد خونمون شبی.. شب که شامپختم خونشون مشهده شب خوابیدن&nb ...

من اگه کار نکنم شوهرم گیر میده پاشو کمک کن

بیچاره ها محتاج کار کردن دیگرانن

2731