2737
2734
عنوان

این موقع شب تا حالا ورزش کردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 36 پست
احتمالا حرکات بدنسازی انجام میده که قدرتیه دیگه فرقی نمیکنه چ زمانی باشه هروقت حرکت بزنی عضله میسازی ...

اره بدنسازیه ولی خب برای عضله ساری من شنیدم باید بین ۱۱ تا ۳ شب خواب باشی

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اصلا عضله رشد نمیکنه تازه بیخوابی هم میاره

ار دیگ بزن سرش بگو نکنه

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خیلی دیروقته پس کی وعده پروتیین میخورید کی میخابین

شب ها عضله سازی انجام‌میشه واسه‌حجیم سازی ماهیچه ها مربیم می گفت ...من سفیده تخم‌مرغ خوردم الانم میخوابم فردا هم ساعت نه بلند میشم دوباره ورزش میکنم 

2728
شب ها عضله سازی انجام‌میشه واسه‌حجیم سازی ماهیچه ها مربیم می گفت ...من سفیده تخم‌مرغ خوردم الانم میخ ...

جدی ولی من اصلا نمیتونم این موقع انرژی ندارم تا حالا امتحانم نکردم 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2740
کی میخوابه؟

به خدا نمیدونم فقط میدونم صبحم زود بیدار میشه

من در طول روز پسرم کوچیک بود نمیتونستم ورزش کنم 11 الی12 شب ورزش میکردم واقعا هم تاثیر داشت و 6 کیلو ...

اتفاقا من هشتاد کیلو‌بودم‌ تو‌یک ماه ده کیلو‌کم کردم‌الان هفتاد شدم‌میخوام‌به شصت برسونم 

اصلا کل کارش از بیخ غلطه 

تمام غدد درون ریزش بهم میریزه

چند وقت بگذره به ریپ زدن میفته

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
تا دلت بخاد 

بی خواب نمیشی ادم وقتی ورزش میکنه خواب از سرش میپره من امروز ساعت ۷ تا ۹ ورزش کردم الان خستم و اماده خواب اما بلافاصله بعدش نمیشه خوابید