2737
2739
عنوان

باردار هاي محترم سايت

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 31 پست
عفونت ادرار و عفونت گوش سفکسیم فککنم هنوزم عفونت ادرارو دارم شنبه با جواب ازمایشم که میاد میرم دک ...

منم دوبار ازمایش دادم رفع نشده بود

لنتی خیییلی مقاومه عفونت ادرار

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ خیر ببینی الهی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دوبار ازمایش دادم رفع نشده بود لنتی خیییلی مقاومه عفونت ادرار

وای درد و سوزشش ادمو نابود میکنه😭

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740
هر چندساعت خوردي؟

ابجی مامان من وقتی حامله بود دندونش که چرک میکرد یا یه سیرو نصفه میکرد یا رنده میکرد میذاشت رو دندون چرکشو جمع میکرد خوب میشد. بعضی وقتام یکم اردو نمکو چایی بدون تفاله شبیه خمیر درست میکرد. تقریبا مث خمیر بربری بعد میزاشتش سر یه میخ یا چاقو میگرفت سر گاز یکم که خمیره خودشو میگرفت داغ میشد از وسط نصف میکرد میذاشت رو دندونش به ساعت نکشیده درد دندون چرکیش خوب میشد فقط شاید اولش یکن شوریشو داغیش اذیتت کنه خیلییی کم. نمکشم باید خیلی شور باشه که چرکو بکشه

گفتم شاید بتونم کمکی بهت بکنم عزیزم دارو خیلی خطر داره

ای فسقلی که یهویی اومدی خودتو انداختی تو زندگی منو بابات.. هیچی میدونستی یه دنیا عاشقت شدیم؟ زووود بیای عشقم.راستی!میشه انقد مامانتو اذیت نکنی فسقل؟ به ضرر خودته ها😁(نامه ای به پسرم) به زندگیمون خوش اومدی پسرم                                         چرا ادم تظاهر کنه به چیزی که نیست؟(پاراگراف اول بیوگرافی فک میکنم مزخرفات هورمونیه♥️)
روغن میخک بخر بریز رو دندونت عفونتش میکشه من تو اینترنت خوندم واسه باردار ها هم مشکلی نداره 

مطمعني ميخك مشكلي ايجاد نميكنه؟اخه من باز تو اينترنت خوندم كه نوشته بود كه باعث تشنج ميشه!

ديوونه شدم بخدا

هرشب مسواك و اب نمك و همه كار هم ميكنم ولي نمي دونم چه درديه فقط شبا ميگيره

مطمعني ميخك مشكلي ايجاد نميكنه؟اخه من باز تو اينترنت خوندم كه نوشته بود كه باعث تشنج ميشه! ديوونه ش ...

منم باردارم میزنم چون چاره ای نیست بهتراز قرص فک نکنمم به جز عصب دندون به جایی برسه 

مطمعني ميخك مشكلي ايجاد نميكنه؟اخه من باز تو اينترنت خوندم كه نوشته بود كه باعث تشنج ميشه! ديوونه ش ...

بازم واسه اطمینان رفتم چک کردم ن حتی گفته میتونی خود میخک بجویی تا دندون درد بیفته