2733
2734

تکلیفم مشخص کنه حس میکنم به این دنیا کلا به این زندگی تعلق ندارم سردرگمم😁
😬

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شدید موافقم باهات.چرامسخره باشه؟اونا افریده های خداهستن.وزبون بستن وقدرت دفاع ازخودشونو ندارن..من ان ...

عزیزم امروز یکی گفت سگم کمرش دردگرفته براش دعاکنید کلی مسخرش کردن

من چنددقیقه پیش کلی گریه کردم بخاطر یکی از کلیپایی که دیدم 

نمیدونم چرا نسبت به حیوونا خیلی دل نازک ترم تاآدما

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
عزیزم امروز یکی گفت سگم کمرش دردگرفته براش دعاکنید کلی مسخرش کردن من چنددقیقه پیش کلی گریه کردم بخا ...

ازبس حقیربودن ک مسخرش کردن همینطور ک ما خلق خداییم حیواناتم افریده ی خداهستن.مگه اونا مث ما اب وغذا نمیخورن مگه جون ندارن ؟اره عزیز دلم منم مث شماهستم..خیلی براحیوونا دلم میسوزه تاادما..چون اونا مظلومن زبون بستن نمیتونن ازخودشون دفاع کنن..من همسایمون یه اردک کوچولو داشتن.داشتن براهمیشه ازینجامیرفتن. مامانم ازشون گرف چون اونا نمیخاستنش. زیادم بهش نمیرسید اردکه ضعیف بود.خلاصه اوردیمش دیدم چشماش عفونت کرده وبسته شده داشت کور میشد رفتم داروخونه بهش گفتم.پرسنل داروخونه گف ۵تومن بده یه اردک دیگه بخر چرا ۴۰تومن براش دارو میگیری؟بعدداروهاروزدم چشماش خوب شدخداروشکر..بعد یروز دیگه دیدم نمیتونه راه بره داشت فلج میشد پاشدم بانامزدم بردمش دامپزشکی..فک کن اونجا پراز سگ وگربه ی گرونقیمت بود.منم ی اردک کوچولو برده بودم همه بهم نگامیکردن😂😂😂..خلاصه دارو براش گرفتم تقویتی بود خداروشکر خوب شدالان ماشالله بزرگ وسرحاله ..میمیرم براش بااینکه خیلی کثیف کاری میکنه اماهممون دوسش داریم.انقد باادبه ..هوووووف چقدتایپ کردم 😍

ازبس حقیربودن ک مسخرش کردن همینطور ک ما خلق خداییم حیواناتم افریده ی خداهستن.مگه اونا مث ما اب وغذا ...

قربونت برم عزیزم خیلی خوشحالم ینفر پیداکردم هم عقیدس مامان بابام یکم رواین رفتارام حساسن مثلا میگن اینا جاشون توخونه نیس ولی ازار نمیدنشون یا براشون تو کوچه غذا میریزن ولی بین خودشون و اونا یه حریم گذاشتن من خیلی دلم میخواد یه پیشی بیارم ولی نمیزارن😢ولی امروز یه فیلم دیدم ازمردن یه پیشی بخاطراینکه دید داداشش مرد دیدم اصلا طاقت دیدن اینچیزارو ازنزدیت ندارم هرچندوقت دوراز چشم مامان بابام پیشی ببینم بهش محبت میکنم نازش میکنم😍😍😍حرفتون درسته ولی متاسفانه الان زندگیا یکم سخت شده مردم ترجیح میدن پولی داشته باشن برای خانواده شون خرج کنن بازم دستتون دردنکنه بابت اردکه من ازخدامه مامان بابام یکمی فکرشونوتغییر بدن مثل من فکرکنن😃

قربونت برم عزیزم خیلی خوشحالم ینفر پیداکردم هم عقیدس مامان بابام یکم رواین رفتارام حساسن مثلا میگن ا ...

فداتشم دوستم..یجوری راضیشون کن خیلی خوبه کلی روحیت عوض میشه.ببین مثلا یجای مخصوص براش درست کن ک پدرمادرت بهت گیرندن..یااگه ازگربه بدشون میاد مثلا مینا یاعروس هلندی یا طوطی بخراگه روپرنده حساس نیستن...وای من اگه خدانکرده ببینم حیوون یاپرنده ای مرده یا کشتنش تایه هفته حالم خراب میشه..نمیدونم چرااینجوریم.خواهرم میگه باید بری پیش روانپزشک.😂

2738
فداتشم دوستم..یجوری راضیشون کن خیلی خوبه کلی روحیت عوض میشه.ببین مثلا یجای مخصوص براش درست کن ک پدرم ...

خدانکنه عزیزم😘راستش من تاحالا گل ماهی فنچ جوجه هیچیو تااخر نتونسم نگه دارم درکل هم گربه و سگ و اینچیزا بجز پرندگان و حشرات بیشتر دوس دارم نگه دار

روحیت خیلی ضعیفه منم اینجوریم دست خودم نیس راستش خیلییییی سعی کردم میدونم راضی نمیشن اما اشکال نداره شاید بعدهابتونم بیارم

خدانکنه عزیزم😘راستش من تاحالا گل ماهی فنچ جوجه هیچیو تااخر نتونسم نگه دارم درکل هم گربه و سگ و اینچ ...

ان شالله رفتی خونه خودت تامیتونی گربه وسگ بیار بزرگ کن ..دیگه کسی کاریت نداره.البته اگه شوهرتم پایت باشه.منم عاشق خرگوشم ولی مامان بابام نمیزارن ..میگن دوتا مینا واردک داریم جا نداریم واقعنم خونمون کوچیکه.ان شالله رفتم خونه خودم خدایه خونه بزرگ حیاط دار بهم بده کلی جک وجونور نگه میدارم..ینی عهد بستم با خدا ک خونه خوب وبزرگ بم بده تامیتونم حیوون میارم بهشون میرسم

ان شالله رفتی خونه خودت تامیتونی گربه وسگ بیار بزرگ کن ..دیگه کسی کاریت نداره.البته اگه شوهرتم پایت ...

انشالله عزیزم منم خیلی دوس دارم البته یه خونه ی بزرگ باشع توش داشته باشم چون من مامان بابامو خیلی دوس دارم نمیخوام بخاطراینچیزا دراینده ارتباطمون کم بشه دوس دارم هم به اونا احنرام بزارم هم خودم😁

عزیزم شما ivfکردین؟؟

آره عزیزم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍