2737
2739
عنوان

حس شیشمی ها بیاین حدس بزنید سرگرم شیم 😍😅

| مشاهده متن کامل بحث + 4627 بازدید | 919 پست
هر کی امد بگه من این ماه حامله میشم عایا 😁😁شوهر ک میگه میشی😀😀

شوهر من هرماه میگه.😂😂😂

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
23 سالگی با یه آدم خوش مشرب 

عامو اول اسمش اونی ک ازدواج میکنم چیه غریبه یا فامیل مشخصات بده خوشگلم

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
2738
لاغر سبزه قد بلند!    

اخلاقی چی؟ چرا تبریک گفتم فقط سین کرد

برمیگرده؟ دوسم داره ؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
ویژگی های عشقم که کات کردم باهاش و بگو ببینیم داری یا نه

مغرور و خودپسند

از مادر هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.💜🍃
2706