2737
2739

نمی دونم اینا دمنوش محسوب می شه یا نه

اما چای سبز و چای سفید زیاد می خورم 

چای معمولی دیگه تقریبا نمی خورم

عصر هم دمنوش بابونه هر شب یا گاهی از این ترکیبی ها  که مدل چای کیسه ایه معمولا میوه ای.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنبلیله بدمزه نیست دمنوشش؟؟ شنیدم واسه رشد مو خیلی خوبه؟دانه شو دم میکنی؟؟

نه عزیزم با نبات میخورم ..کمی سبزی خشک شنبلیله و تخمش قاطی میکنم دم میکنم میخورم 

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
چی مثلا؟؟

به سیب گلابی همه رو خورد میکنیم خشک میکنیم تفت میدیم  گل محمدی و بهار نارنج هم میریزیم توش همینا 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2731
موهات پرپشته؟

بله خداروشکر

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2740
سبوس برنج و چطوری میخوری بدمزه نیست؟موهات پرپشته؟؟

دمنوششو میخورم خودشو نمیخورم به معده ام نمیسازه اذیت میکنه معده ارو . من موهام خودش هم خیلی پرپشت و بلند بود ...  بعد دوتا عروسی خودش توحمام نصف شد کنده شد... الان یک ماهه میخورم تغییری توموهام ندیدم..

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
برگ به .بهار نارنج.چای ترش.دارچین عسل.زیره گرمیجات قاطیش .چای سبزم قبلا میخوردم گفتن سردی میاره نخور ...

بهار نارنج رو ججور درست کنم با چیا مخلوط کنم چ اندازه نمیتونم قشنگ درست کنم😭

از اولشم بخاطر موهات میخوردی شنبلیله رو یا همینطوری؟ هر روز میخوری ؟ روزی چند لیوان؟

به خاطر موهام بیشتر میخورم ..کلی پروتئین داره....روزی یک لیوان تا یک ماه ..یک هفته نمیخورم و دوباره شروع میکنم

2706