2733
2734
عنوان

ازدواج پسر در ۱۸ سالگی با وجود مطالعه و افزایش آگاهی راجع به ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 4318 بازدید | 207 پست
کار که دارم. تازه چرا چارده پونزده. با یکی همسن خودم. البته نمیدونم درسته یا نه بعدش هم فهم مگه به ...

دخترا زودتر از پسرا به بلوغ فکری میرسن دختر همسن شما 4-5 سال بیشتر از شما حالیشه.

درهرحال اینجوری نمیشه نظر داد باید اطرافیان که شما رو واقعا میشناسن نظر بدن 

از کجا بفهمم بعدا پشیمون نمیشم؟😐

حتما برو مشاور .والا مشاورا ازدواج دختر زیر 22 رو هم دارن ایرادش میگیرن 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادما تغییر میکنن عقایدشون کلا عوض میشه شاید یکم زود باشه 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
2731

به خودت بستگی داره..خودت وخانوادت...

اینکه بتونی یه زندگیرو بچرخونی..چرا که نه..

برادر من یه ادم مسئولیت پذیر و البته سن کم بود...با حمایت پدرم ازدواج کرد بعد از چندسال هم تونست خودش گلیمش رو از آب بکشه بیرون...الانم خیلی راضین

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
ببین ب جای اینکه از ادمای دیگه بمرسی برو مشاور این یک دو این ک بعدا ب سرت نزنه بری بگی من جونی نکردم ...

گفتم که مشاور هم رفتم ولی خب تجربه یچیز دیگس این یک

دو اینکه شوهرتون ۱۷ سالگی ازدودج کرد یا دوست و از این حرفا

ازدواج کن چرا نکنی نظر خودت مهمه همین 😊

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
2738
گفتم که مشاور هم رفتم ولی خب تجربه یچیز دیگس این یک دو اینکه شوهرتون ۱۷ سالگی ازدودج کرد یا دوست و ...

خب چی گفت بهت مشاور؟؟من شوهرم موقیت نداشت واقعا دبیرستان بود کارم نداشت سربازیم نداشت ۲۰ ک شد عقد کردیم الا چن وقته عقدیم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

خیلی دیدم پسرای که توی سن شماخواستن ازدواج کنن وهمه بهش گفتن نه بذارچندساله دیگه،وچندسال بعدواقعادیگه اون پسرمایل به ازدواج نبوده

ولی اینوبدون واقعاالان برات زوده،حتماسربازیتوبرو،توی زندگی به جای برس بعدازدواج کن

لطفالایک نکنید،ممنون

یک مورد اینجوری دیدم، خانواده پسر خرج دختر را میدادن چون پسره نه سربازی رفته بود نه کار داشت، فعلا که بچه دار شدن و دارن ادامه میدن از کیفیت زندگیشون بی اطلاعم، اما خیلیخیلی زوده که بار سنگین زندگی را توی این سن بدوش بکشید، ۱۰ سال دیگه تو اوج جوانی پیر میشید

.                                                                  
خیلی دیدم پسرای که توی سن شماخواستن ازدواج کنن وهمه بهش گفتن نه بذارچندساله دیگه،وچندسال بعدواقعادیگ ...

سربازی ندارم. خب این بد نیست که بعد چند سال پشیمون شدند؟

فقط دختررو بعدا بدبخت نکن پاسی بری دنبال یه کارایی

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2706