2733
2739
عنوان

چالش شب یلدا ، یه چالش ویژه

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 20 پست

@بامدادخمار    

@دخیباکلاس    

@اوپرا    

@شکلات_عسلی    

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
چقدرخوب حتماب شوهرم میگم

امیدوارم امسال دل یه نفر به وسیله ی شما شاد بشه و یلدا برای یه نفر دیگه هم شب خاطره انگیزی بشه

خیلللی ممنون میشم اگه این کارو کردین و عکس سبدتون رو با بقیه به اشتراک گذاشتین تا دیگران هم تشویق بشن چون اینجا فضای مجازیه و ریا نمیشه ولی تبلیغ و تشویق صورت میگیره

امیدوارم یلدای امسالتون پر از شادی و برکت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هرسال اینکارو میکنم تخمه افتابگردون و میوه 

وای چه عالی خوش به حالت

من همین امسال به ذهنم رسید

روزیتون همیشه پربرکت و یلدای امسالتون پر از شادی و خاطره

لطف میکنی امسال عکس خوراکی های هدیه ات رو بگیری و با بقیه به اشتراک بذاری ؟

چون اینجا فضای مجازیه و ریا نمیشه اما تبلیغ میشه و دیگران هم تشویق میشن

2728
همسرم میره میوه فروشی ، اگر کسی نیازمند بود همونجا براش میوه خرید میکنه... ولی توی شهری که زندگی میک ...

چقدر عالی

امیدوارم روزیتون همیشه پربرکت باشه

یلدای امسالتون هم پررر از شادی

وای چه عالی خوش به حالت من همین امسال به ذهنم رسید روزیتون همیشه پربرکت و یلدای امسالتون پر از شاد ...

تزیین نمیکنم گلم اما امسال قصد دارم شیرینی بپزم برای اون خانواده و یکم میوه بگیرم و چندتا ماهی بگیرم  .سالهای قبل به چندتا خانواده پخش میکردم اما چون خرج یک خانواده با اجاره شون تقریبا به عهده ی ماست از پس تعداد بیشتر بر نمیام

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️