2733
2739

دخترم سه سالشه من ازین گوی های رنگی گرفتم واسه تزئین الان تو اینترنت سرچ کردم نوشته مخصوص کریسمس. یعنی اگه من استفاده کنم بده؟ البته تولد سه نفرس ولی میخوام عکسشو پست کنم میگم یه وقت ضایع نباشه! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظرتون رو میز ازین انار خوشگلا و سیب قرمز بدون ظرف بذارم زشت میشه؟ 

البته کنارش موز و خیار و پرتقال هم بزارید شیکترهم میشه...الان مرسوم شده میکنن اینکارو میتونی وسطش اناناس بزاری بعد طبق سلیقت میوههاتو دورش بچینی

البته کنارش موز و خیار و پرتقال هم بزارید شیکترهم میشه...الان مرسوم شده میکنن اینکارو میتونی وسطش ان ...

یعنی تو ظرف بچینم؟ انار درسته بذارم اشکالی نداره؟ 

یعنی تو ظرف بچینم؟ انار درسته بذارم اشکالی نداره؟ 

نه رو همون میز هم قشنگ میشع ..امتحان کن ببین کدومش خوشکلتر نیشه تو ظرف یا رومیز ...اگه میوتون درحد سه نفره تو ظرف اگه نه بیشتره داری بزار  رومیز برا خوشکلی بعدبردارش ..انار نه ایرادی نداره یه دونه رو فقط اگه میخورید بعدش مثل گل بازش کن کامل نبر که از هم جدابشع بزار روش

2740
مرسی عزیزم واسه بچه اینا خوب میشه؟ 

من به شخصه معتقدم دلم اونچه روکه دوست داره ازش لذت میبرم حالا اینکه دیگران ببینن بگن اعع چرا اینو گذاشتی چرا اون نزاشتی برام مهم نیست چون سلیقه و دل خودم مهمه ...ببیند تولد با مراسم عقد فرق میکنه هرچی نمیشه برا تزیین عقد بکار برد ولی تولد هرچی دلت خواست ازش استفاده کن برا دیزاین مهم اینکه خوشکل بشه

خب ما که اصلا کریسمس نداریم که بخواد درختی باشه روش نصب بشه

اون توپا برای درخت کریسمسه دیگه هر کی دوست داره میخ ه روش نصب میکنه من که ندیدم جای دیگه استفاده بشه رو درخت خوشگل میشه