2733
2734

دکترم، دکتر برنجیان هستش

سه ماه پیش رفت سفر گفت بیست روزه میرم ولی سه ماه طول کشید

وقتی اومد دیگه خیالم راحت شد

آزمایش و سونو برام نوشته

امروز خواستم برم، منشی اش گفت دوباره رفته بیستم میاد.

الان تو هفته سی و هفتم هستم

زایمان طبیعی ۱ الی ۷ ام وقت داده....ازونجاییکه زایمان دونمه و اینم باید سزارین بشم.می ترسم تا بیستم آذر نیاد و طول بکشه و وقت زایمان من برسه.

شما می دونید تقریبا سزارینم چه تایمی میافته؟!

و اینکه دکتر خوب زنان تو بیمارستان پارسیان تهران کسی میشناسه؟!

اعصابم خورده....کلی استرس گرفتم

من زمینی زایمان کردم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه میگن مهم دوران بارداری هست دنیا اومدن فرق ندارن چه دکتری باسه ، ان شاالله ولی بیاد

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
دکتر جایگزین داره.... اصلا قبولش ندارم پسره...اصلا نمی تونن راه بره چجوری می خواد زایمان کنه

متوجه منطورت نشدم ... اطلاعی در باره بیمارستانش ندارم ولی دیگه از این دکترا انتخاب نکن ...زنگ بزن بیمارستان اسم دکتراشو بپرس راجع به اونا تحقیق کن ک حداقل بپذیرنت

2740
متوجه منطورت نشدم ... اطلاعی در باره بیمارستانش ندارم ولی دیگه از این دکترا انتخاب نکن ...زنگ بزن بی ...

دکتر خیلی خوب و متعهدیه.....معروفه بنده خدا

ولی نمی دونم چرا انقدر داره می‌ره و‌میذد