2737
2734

ماشش ساله ازدواج کردیم شهرغریبیم یه پسر هم دارم.مشکلات مالی به کنارهمسرم درکل خوبه ولی اخلاق بدی که داشت قهرکردن بودینی ازکاه کوه میساخت وچون مهارت حل اختلاف توی رابطه بامن رو نداشت قهرمیکردمن همیشه میرفتم منت کشی عیدیه هفته قهرکردنرفتم جلوداشتم چمدون میبردم خونه بابام اومدجلوآشتی کردیم.قول داد ولی بازم دیروزبحث شدیدوقهر دیشب گف بازم که میای جلوگفتم خربودم می اومدم توام فک کردی چه خبره الان اومدخونه ناهارجداخوردیم رفت اتاق درهم قفل کرد منم و پسرم.نمیدونم چیکارکنم آخرش چی میشه ازآخرش میترسم گیج شدم که چطوررفتارکنم درست باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین سعی کن بهش بیشتر محبت کنی کارایی که میدونی ناراحت میشه رو انجام ندی 

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2738

عزیزم بابای منم همین مدلی بود مدام قهر میکرد با مامانم... اما مامانم چیکار کرد بی تفاوت بود انگار ن انگار ک قهر کرده.. روال عادی زندگیشو میکرد... بابام بعد چن سال درست شد 

خدایا شکرت 

من ازاین بدتراشو دعواکردیم باشوهرم بعدشم دوست شدیم نمیدونم چی بگم بهت توباید اینکارشو ازسرش بندازی، الان اصلا باهاش کاری نداشته باش تابدونه مهمنیس ، اگه بری جلو بازم اینکارومیکنه

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
اصلا کوتاه نیا تا حساب کار دستش بیاد تو‌پیش دستی کن و قهر باش بعد شش سال این لوس بازی چیه ؟

فک کن عاشقمه درحالت عادی بگم بمیرمیمیره تابحث جدی بشه عصبی بشه دیگ منونمیشناسه انگار من باباشوکشتم انگارفاجعه شده

منم تا سی سالگی قهر میکردم. البته ازدواج نکردم. با مامانم قهر میکردم. چیزی بود که از پدرم یاد گرفته بودم  چون اونم هر وقت سختی براش میومد سر مادرم خالی میکرد و قهر میکرد و همه رو عذاب میدادگ این چیزیه که بیشتر ادما از والدین یاد میگیرن. ترک کردنش هم خیلی سخته  البته راحته ولی برای کسیکه یه ذره جربزه داشته باشه. من راحت کنارش گذاشتم چون خودمم اذیت میشدم این وسط. باید بدونی اون دست خودش نیست. واقعا خودشم زجر میکشه ولی این چیزیه که عادت کرده. باید بهش بگی که خودتم داری این وسط زجر میکشی بیا این قضیه رو کم کم ترک کن. 

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.

این 

ونه اقایان بعدازحداقل۱۵سال زندگی عادی می شوند،هنوزدردوران کودکی سیرمی کنند،شماحرف ورفتارعدی تان راداشته باشید،فکرکنیدپسربزرگتان است دراین مواردنه همسرتان.کم کم درست می شودوقتی مهم نبودن مسئله رابراستان ببیند.هرچه قدرهم کشش دادبی محلی تان راافزایش دهیدامادرکنارش حرف تان رامثل روزهای عادی بزنید.

2706