2733
2739

آخیش اسی دستت درد نکنه تاپیک زدی داشتم میترکدماا😂

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای سرم را میکوبم به دیوارا🤕🤕🤕🤕🤕 عزیزم اندازه مهبل اندازه اسپکولومه(دستگاه معاینه بانوان)حدو ...

پرده همون دهنه هس یا داخله؟ خوو من مجردم چیکار کنم از کجا باید بدونم😐☹☹

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2728
دیدم ولی به نظر میرسه کل رحم فوقش اندازه یه گلابی باشه آخه

اره کوچیکه اندازه مشت بسته

ولی اونی ک میگی ربطی به رحم نداره رحم معلقه جا به جا میشه بزرگ و کوچیک میشه و... 

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
عزیزم پروفایلت برای یه فیلمه؟ اسمشو میدونی؟ 

بله عزیزم

Allied

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
اره کوچیکه اندازه مشت بسته ولی اونی ک میگی ربطی به رحم نداره رحم معلقه جا به جا میشه بزرگ و کوچیک م ...

راس میگی؟😳 واقعا معلقه؟

2738
خطکش گذاشتی داخل  خب اره همین حدودا

نه از رو هم میشه اندازه گرفت نیاز نیس گذاشت داخل😂

اون هیچی خودش میبینه بعدا تو فیلم خجالت نمیکشه ک عییی چقد چرکم من

اخه لعنتی یجوری باکلاسی هست موهاشون عین بعضی مردا فرفری و چرکول نیست صاف و بور و باکلاس😄😄😄😂😂

فیلم شرلوک هلمز با بازی رابرت دوانی جونیور ببین واس فک کنم ٢٠١٦ ینی این بازیگر همجاش بی مویه الا زیر بغلش اینقدر شیکه هخخخ منم ذهنم درگیرشه

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
تو دوران بارداری وقتی رابطه باشه کجا میره؟ به چش و چال بچه نمیخوره؟😐

همین؟!  

کاری به بچه نداره. دوتا جای مجزاست

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
بله عزیزم Allied

مرسی 🌺🌺

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
مرسی 🌺🌺

خواهش     

2706