2733
2734

عاقا دیدین تو همه فیلم های اکشن خارجی ،،بازیگر نقش اول مرد وقتی رکابی میپوشه زیر بغلاش رو نزده ؟؟

زیر بغلش پر مو ؟؟؟؟

من همیشه برام سوال بوده خودشون زیر بغلشون رو نمیزنن؟؟

یا کارگردان بهشون میگه نزن که اینجوری خشن تر یا چه می‌دونم جذاب تر یا مردتر بنظر برسی ؟؟؟

خداییش مسخره نکنین بلاخره برام سواله و عجیبه دیگه !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوال منم هست عقم میگیره

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
2731
2738
وااای خدا نکشدت این دیگه چیه فکر تو را درگیر کرده😂😂😂😂

خخخخخ

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

ندیدم‌تا الان 🥴🥴

استارتر معذرت میخوام میشه برای تایپکم گزارش بزنین؟ زدین لایک کنین براتون صلوات میفرستم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5464473/خبر-تایید-داروی-امام-کاظم-تکذیب-شد?postId=166152873

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️

انقدر گریه کردم چشمام میسوزه. کاش دغدغه تورو داشتم 😐😅 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2706