2733
2734
عنوان

ای خدا فکر نهار شام کشت منو..شام چی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 69 پست
استارتر ی چی بگم دلت بسوزه😂😂😂😂مادرشوهرم همسایمونه توهفته حداقل پنج شش بارش رو برامون غذا میاره و ...

حتما توام عروس خوبی هسی براش ک اینکارو میکنه خداروشکر ایشالا خوشبخت باشین .جان مادرشوهرتونم سلامت ک شما رو راضی نگه میداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم که رژیمم امروزم فستم 😭

همسرم اینا رو نمیدونم فعلا سرکارم 😞😞

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2731

با اجازه استارتر عزیزم

کاری میخوای ک نیاز به سرمایه نباشه؟

راحت باشه؟

خب کاری نداره ی جایی و بهت معرفی میکنم عالی

درامدش بستگی به خودت داره میتونی روزی ۵۰ هزار دربیاری میتونی کمتر یا بیشتر ...بستگی به زمانی که میذاری داره

خب .این کار ی سایت روسی هست که بعداز ثبت نام یک سری پیج جلوت میذاره تو باید اونارو لایک و فالو کنی (اینستا داشته باشی) در ازای لایک وفالو بهت روبل میده که میتونی به پول ایران چنج کنی 

مایل بودید خصوصی پیام بدید از واتساپ تمامی مراحل و اموزش میدم

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
چی شده خواهری خیلی دلت پره ها

بگو چی نشدی بخدا ما زنها چقدر بدبختیم همش باید اشپزی بشور بساب برای این مردهای بی چشم و رو بنظر من همین کوفت و درد و زهرمار براشون خوبه 

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
2740
حتما توام عروس خوبی هسی براش ک اینکارو میکنه خداروشکر ایشالا خوشبخت باشین .جان مادرشوهرتونم سلامت ک ...

فدات شم😘اره دوران عقدم مادرشوهرم بازنشست نشده بودسرکارمیرفت هنوز من اکثروقتا براش ناهار درست میکردم دیگ اونم داره جبران میکنه،مرسی عزیزم❤❤❤

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2706