2737
2739
عنوان

من از خدام ناراحتم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 140 پست

هیچوقت دعا که میکنه رو خواسته ت پافشاری نکن

بگو‌خدایا من همچین خواسته ای دارم یا خودت که از دلم خبرداری اگه به صلاحم هست و مصلحت من توش هست برآورده کن اگه نیست یه کاری کن که از سرم بیفته یه جوری نا امید بشم

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توصیه میکنم معنی دعای کمیل رو بخونی جواب سوالاتو میگیری

منم خیلی رنج کشیدم

ولی حکمت همشو فهمیدم

فقط اینو میگم هرچی بهش نرسیدی یه حکمت خیلی گنده داره

قدر آرامش وخوشبختی الانمو میدونم

یادمه یه زمانی زجه میزدم و بااعماق وجود حضرت زهرا رو صدا کردم

اخ که چه قشنگ جوابمو داد

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
2728

یه چیزی بگم؟

کتاب ۳دقیقه درقیامت رو بخون

تو سایت دیواربزن

انوقت میفهمی چی به چیه وکی به کیه

انوقت میفهمی این کارای مادرشوهرت چقد شیرینه برات

ذوق میکنی

میبینی باخراب کردن خودش پیش خدا،چی نصیب تومیشه

اون خودشو خراب میکنه

تو باتحملت پیش خدا عزیزمیشی

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
2738
هیچوقت دعا که میکنه رو خواسته ت پافشاری نکن بگو‌خدایا من همچین خواسته ای دارم یا خودت که از دلم خبر ...

والا اگر هم اصرار نکنی میگن تو نگفتی تو یه بار گفتی رد شدی تو میخوای تو باید بری درخونش من واقعا نمیفهمم 

عزیزم  دیشب تاپیکت رو میخوندم امروز صبح یاد مساله ای افتادم گفتم بهت بگم یکی از کاربرای اینجا می گفت یه مشکلی داشت که هفت سال بود هر چی دعا می کرد بهش نمی رسیدتا اینکه دوماه پیش یه خوابی دیدم که تو خواب بهم گفته شد صدهزار مرتبه امن یجیب و المضطر اذا دعا و یکشف و سو رو بخون می گفت وقتی بیدار شدم گفتم آخه چطوری بخونم خیلی سخته گفتم شروع می کنم و میگم بعد می گفت الان هنوز پنج هزارتاش مونده ولی به حاجتم که هفت سال بود داشتم رسیدم 

گلم شما هم اگه میتونی شروع کن و بگو روز ی دوهزارتا هم بگی تا پنجاه روز طول می کشه اینقدر سخت نیست تمام تلاشت رو تو دعا کردن و خواستن از خدا بکن و هیچ وقت از رحمت خدا نا امید نشو چون ناامید شدن یعنی به لطف و رحمت خدا ایمان نداری و خودش موجب مانع اجابت دعا میشه

عزیزم یه مورد دیگه ام هست که تو پست بعدی برات می نویسم که این پستم طولانی نشه

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ. گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت می کند تا تو بارها بگویی ♥️خدای من♥️
2706