2733
2739
عنوان

من از خدام ناراحتم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 140 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط کاش یه روز بهم بگه حکمت اینکه من باید تو یه اتاق با زجر و دخالت زندگی کنم و همه بهم فخر بفروشن&n ...

اگ واست بعضی چیزا رو تعریف کنم شاید به اندازه پهنای صورتت اشک بریزی ولی اشکال نداره میگذره...نگذشت تموم که میشه؟ 

2731

خداوند نعوذبالله غول چراغ جادو نیست که هر آنچه ما گفتیم و خواستیم انجام بده.مگه ما چقدر در زندگی مون به خداوند و دینش و پیامبرش و امامان میگیم چشم ؟! یه آیه میخونیم اما به تفسیر مراجعه میکنیم؟ دعا شرایط داره استجابت شرایط داره. بعضی اعمالمون دعامون رو حبس میکنه ، بعضی چیزا به صلاحمون نیست و....

توی اصول عقاید و اعتقادات قوی بشیم.🍁

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
منو که کلا فراموش کرده ...  خدا ما رو گذاشته حال خودمون خواهر که زجرکش بشیم

اره منم باور دارم منو ول کرده چون خیلیا رو میبینم که همه چیییی دارن و میکوبنش تو سر من ولی خدا سکوت میکنه نگاه میکنه بیشتر بهشون میده حالا من پام بره روی یه مورچه زود مجازاتم میکنه 

2738
عزیزم خدا هیچوقت عوض نمیشه ماییم که گاهی به گاهی میشیم باهاش حرف بزن دردودل کن مطمعن باش اسمشم بهت آ ...

خیلی حرف میزنم خیلی صداش میکنم ولی منو سایلنت کرده کلا صدام به گوشش نرسه 😔

اگ واست بعضی چیزا رو تعریف کنم شاید به اندازه پهنای صورتت اشک بریزی ولی اشکال نداره میگذره...نگذشت ت ...

😔😔 همین حالام توی حالت اشکم و بغض خیلی دلم گرفته خیییلی. کاش بگذره خستم از زندگیم 

خیلی حرف میزنم خیلی صداش میکنم ولی منو سایلنت کرده کلا صدام به گوشش نرسه 😔

خیلیا همین فکر میکنن ولی مگ میشه؟اگ میخواست رو سایلنت بزارتت هیچوقت آفریده نمیشدی بخند عزیزم بگو خدا میدونم ک هسی و میبینی نماز بخون و باهاش درد ودل کن 

اره منم باور دارم منو ول کرده چون خیلیا رو میبینم که همه چیییی دارن و میکوبنش تو سر من ولی خدا سکوت ...

خدا هر بندش رو که دوس داشته باشه بیشتر سختی بهش میده تا بیشتر خدا رو بطلبه نا امید نشو خدا قهرش میگیره قرآن بخون نماز بخون کارهای گناه نکن امیدت فقط و فقط و فقط به خدا باشه خدا خیر و صلاح بنده هاش رو میخواد یه آیه از قرآن میگه که خدا اگه آرزوت رو برآورده نمیکنه یا به صلاحت نیست یا بهتر از اون رو بهت خواهد داد.... پس توکل کن به پناهه بی پناهان

2706