2737
2734

طبیعی هم خواستی بکنی مامای همراه بگیر بیمارستان خصوصی برو باحضور همسرت زایمان کن

از قبلم باهاش به توافق برس که بعدا این مشکلات وجود خواهد داشت و واژنم مثل قبل نمیشه مگر اینکه هزینه کنی برم عمل برا نانازیم☺

دکتر من گفت سزارین میخوای یا طبیعی گفتم سزارین 

رفتم با بی حسی سزارین شدم سوندم نداشتم دکترم اعتقادی به سوند نداشت 

خیلی راحت عمل شدم و فقط اولین باری که از تخت اومدم پایین سختم بود همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولی که نموند.. دومیو میگم :( اره سزارین این چیزا رو داره ولی طبیعی ریسکه همش شما ببین تو همین سایت ...

الهی بگردم😢😢😥

آره درست میگی. پس دیگه تصمیم قطعیمو میگیرم همون سزارین. خدا خودش کمک کنه😥

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2728

فقط اگه سزارینم شدی باید مرتب پاشی راه بری

اون شبی که من بیمارستان بودم همه گرفته بودن خوابیده بودن ولی من هر دو ساعت میرفتم سالنو دور میزدم میومدم. هم اطراف بخیه هام بی حس نشده هم فرداش راحت راه میرفتم و اونایی که دیشب خواب بودن با ناله و گریه 😂

دکتر من گفت سزارین میخوای یا طبیعی گفتم سزارین  رفکم با بی حسی سزارین شدم سوندم نداشتم دکترم ا ...

چ خوب عزیزم. خوشبحالت، پس منم برم دنبالش نامه بگیرم برای سزارین

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
فقط اگه سزارینم شدی باید مرتب پاشی راه بری اون شبی که من بیمارستان بودم همه گرفته بودن خوابیده بودن ...

😁😁😁چ عالی آفرین بهت. حتما همین کارو میکنم

2738
چ خوب عزیزم. خوشبحالت، پس منم برم دنبالش نامه بگیرم برای سزارین

آره عزیزم برو سزارین کن خودتم اذیت نکن 

من نمیگم سزارین راحته نه یه جراحی بزرگه ولی خب بی درد سر زایمان میکنی

انشالا به سلامتی پسرتو بغل بگیری

ممنون عزیزدلم، انشالله. خدا حفظ کنه نی نی نازتو😘😘😘

فقط اگه سزارینم شدی باید مرتب پاشی راه بری اون شبی که من بیمارستان بودم همه گرفته بودن خوابیده بودن ...

وای عزیزم منم همسرم و مادرم پیشم موندن تا صبح تخت گرفتن خوابیدن خودم پامیشدم فقط راه میرفتم شیر میدادم تا صبح تو بخش بودم تازه صبحم بیدار نمیشدن میگفتن خوابمون میاد😅

موقعی ک درد داری فقط تمرین تنفس کن خیلی عالیه 

ایت الکرسی زیاد بخون 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
وای عزیزم منم همسرم و مادرم پیشم موندن تا صبح تخت گرفتن خوابیدن خودم پامیشدم فقط راه میرفتم شیر میدا ...

نه من با مامانم بودم طفلک نگرانم بود میگفتم تو بشین پیش بچه از دیوار میگیرم میرم. وایمیستاد دم در اتاق یه چشمش به من یه چشمش به بچه😅 الهی قربونش برم ولی میدیدم ذوق میکنه میبینه راه میرم بیشتر تشویق میشدم❤

2706