2737
2739
عنوان

مامانا و باردارا تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 51 پست
ن این چ دعاییه   باشه میرم سقطش میکنم چون هنو هیچ کدوممون شرایط اینک بخوایم بریم سر زندگی خودم ...

چطور دلت میاد اینطوری بگی؟خداروشکر ک باردارنیستی وگرنه

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
نه درصورتیکه پیش اب بریزه داخل اگ بدنت قوی باشع و تخمک هات فعال میشی ولی ن اگ بریزه رودستت نه

پیش اب چیه؟ ای خداااااااااااااااا

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نکشت پشت دوربین حتما کارشونو کردن خو😂😂😂

شک نکن 😂😂خاک تو سرشون  

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2728
😂😂😂 اسپرم در واکنش با هوا از بین میره

فوری از بین نمیره که .

دوست من از روی شکمش ریخت رفت روی واژنش با بچه ۱۷ ماهه باردار شد.

میخوای تگش کنم بیاد بهت بگه تا یاد بگیری کسی رو  با این😂مسخره نکنی

چرا ما تو این مورد بدشانس نمیشیم 😁😁😁

چه می دونم  ارزو بدل موندیم برا ناخواسته شدن هی انتظار انتظار بی بی چک منفی سونو منفی ازمایش منفی  من دوتا بچه دارم ولی اگه روزی ناخواسته باردار بشم کل محل شیرینی می دن 😂😂😂والله هی دوسال سه سال انتظار 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
یه مایع ک قبل ارضا شدن خارج میشه استرس نگیربابا خیل کم پیش میاد ک بارداربشی با اون

ای خدااااااااااا منو بکشششششششششششششش دارم ب خدا دیونه میشمممممممممممممممم  ماه پیش پریودی داشتم این ماه علایم ندارم فقط اعصابم خورده هنو تا پریودیم دو روز دیگش

2738
دعا کن باردار نباشم وگرنه دیونه میشم

ن خدانکنه نیستی مطمعن باش منم اینطو بودم یبار بعد ۱۷روز باردارنشدن بخاطراسترس زیاد بود برو درمانگاه امپول پروژسترون فککنم برات میزنن زود پریودمیشی

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
چه می دونم  ارزو بدل موندیم برا ناخواسته شدن هی انتظار انتظار بی بی چک منفی سونو منفی ازمایش من ...

قربونت حالا دو تا داری اینجوری ناراحتی 🤣🤣🤣

یکم ب خودت استراحت بده بزار ماهایی ک بچه نداریم نینی دار بشیم 

این ماه دیگه ...
ای خدااااااااااا منو بکشششششششششششششش دارم ب خدا دیونه میشمممممممممممممممم  ماه پیش پریودی داشت ...

نه پریودات منظمه ؟من منظم بودم یبار ۱۷روز نشدم $$زبار ۷روز ولی باردارنبودم

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
نه پریودات منظمه ؟من منظم بودم یبار ۱۷روز نشدم $$زبار ۷روز ولی باردارنبودم

اره منظمه سیکلمم 28 روزس ینی باید مث امروز پریود میشدم ک نشدممممممممممم ای خدااااااا دیشب همش دستم رو شکمم بوده ببینم صدا قلب نمیشنوم شوهرم میخنده میگ دستت کجاست؟

قربونت حالا دو تا داری اینجوری ناراحتی 🤣🤣🤣 یکم ب خودت استراحت بده بزار ماهایی ک بچه نداریم نینی ...

😂😂😂😂😂انقد انتظار کشیدم اولی س سال دومی ۲ سال   انشالله باردار بشی