2737
2734

سرویس لباس نوزادی سایز صفر ۱۹ تیکه

سرویس حوله

سرویس وان و لگن

سرویس بهداشتی  شامل خیلی چیزاس مثلا انواع شامپو ها صابون ها_ پودربچه_ دسمال مرطوب_ فین گیر_ شیردوش_ شیشه شیر_ پستونک_ زیر انداز_ ی بسته کهنه نوزاد_سرویس شونه_

ناف بند دستکش جوراب

زیر انداز تعویض پوشک

گهواره

پتو گلبافت

سرویس خواب  تشک ملافه بالش کیسه حمل نوزاد

از این جغجغا برا بالای گهواره

ساک لباس ووسایل نوزاد

ی بلوز بافت دکمه دار و شلوار و کلاه برا مواقع هوای سرد چون میرم شمال پیش مامانم اینا  

کالسکه ام ی ماه دیگ میخرن

☝☝☝چیزای بالارو مامانم خریده اونایی ک واقعااااااا واجبه رو بگید فقط ک دیگ چیا مونده برا خرید؟؟؟؟خواهش با سایز بگیددد من زیاد سایزارو بلد نیستم😕💚

و اینکه بگید مای بی بی سایز صفر  چن عددی بخرم؟؟؟💛

سایز یک چن عددی و چن بسته بخرم؟؟؟💜ممنون عشقا

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از هر سایز دو سه دست بگیر مثلا سایز 1و 2و 3 . ولی برای سایز صفر یک یا دو دست کافیه. و زود کوچیک میشه. پوشک سایز صفر هم برای ده روز تا فوقش 2 هفته بگیر چون زود کوچیک میشه و رو پای بچه خط میندازه . بیشتر هم سعی کن لباساش زیر دکمه داشته باشه که پهلوهاشو بپوشونه و گرفتنی بغلت کمرش بیرون نباشه

2738
از هر سایز دو سه دست بگیر مثلا سایز 1و 2و 3 . ولی برای سایز صفر یک یا دو دست کافیه. و زود کوچیک میشه ...

خودم بلوز استین کوتاه زیر دکمه دار

ی بلوز استین بلند

شورت

سرهمی

شلوار

سایز ۲

و یکی هم همین دست سایز ۳ خریدم

ماي بيبي سايز صفر نخر 

سايز يك بخر

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
از هر سایز دو سه دست بگیر مثلا سایز 1و 2و 3 . ولی برای سایز صفر یک یا دو دست کافیه. و زود کوچیک میشه ...

بجز لباس دیگ چی مونده؟

دوباره  ی دورپیچ  نازک بخرم براش؟

پارچه اضافه  بخرم لازمه؟

كيسه اب گرم هم بخر براي روزايي كه واكسن زده خيلي به درد ميخوره

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
2706