2733
2739

چرا این روزا همه حالشون خوب نیست ،من الان یه ساله که سعی کردم غمگین نباشم ولی بلاخره حالممم بد شد

لطفا دلداری ندین چون خودم استاد تمامم 

از مشگلاتتون بگین...

دردته کولم عشقگم //گلارم بوده خ ر ت 😚😚😘😘////////واسه رسیدن به اهدافم واسم یه صلوات بفرستین💖#کنکوری ام #عاشقم #کوردم

عاشق این اهنگم ک🥺

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم خودم سعی  میکنم خیلی انرژی مثبت باشم

امایه سری توزندگیم مشکلات دارم باشوهرم بعضی وقتا دلیل رفتارش برام نامفهوم ساعت ها فکر میکنم تا یه دلیل پیداکنم حداقل خودم قانع بشم اما 😔😔

مامان دوتا گل دختر😍😍

من خیلی خسته ام

دلتنگ

چشم انتظار

قلبم درده.....

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2738

تازمانی که رسیدن  به تو امکان دارد  زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

زندگی درد قشنگیست به حز شب هایش که بدون تو فقط خواب پریشان دارد کسی هست تورا قسمت من گرداند کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد

I am nurse
منم خودم سعی  میکنم خیلی انرژی مثبت باشم امایه سری توزندگیم مشکلات دارم باشوهرم بعضی وقتا دلیل ...

همین ،هممون یه گنگی تو زندگیمون داریم ،یکی پول داره ولی عزیز نداره 

یکی عزیز داره ولی پول نداره

یکی همشو داره ولی حال خوش نداره

یکی ام خدا زده تو سرش هیچی نداره ... اگه این زندگی انقد بده و سخته پس مرگ چیزی نیس....

دردته کولم عشقگم //گلارم بوده خ ر ت 😚😚😘😘////////واسه رسیدن به اهدافم واسم یه صلوات بفرستین💖#کنکوری ام #عاشقم #کوردم
ما الان یه گره بزرگ افتاده تویه کارمون 🥺🥺🥺

ایشالله بازشه ،بیشتر بگو

منم الان دو روزه حالم بده نتونستم با خیانتش هنوز کنار بیام..هنوز دوست بودیم

چند روز پیش یه جمله قشنگ خوندم که گفت: اگر به دنبال فاطمه یی ،نگرد ،نیست... اول تو علی باش ،فاطمه خود می آید...

این روزا اگه خودمون پاک باشیم پاک گیرمون می افته ،پاک باشه گوره بابای خیانت کارا

2706