2737
2734
عنوان

😑اینم داداش نابغه من🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 1706 بازدید | 71 پست
نگو دلم ضعف کرد🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰

وااا😐😂😂😂😂

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ؟محصلی متاهلی؟ 

بله نه بله

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
خودت دانشجو چه رشته ای هستی

رشتم تجربی بود فرزانگان میخوندم دانشگاهم رشتم شیمی بود ولی انصراف دادم الان علوم تربیتی میخونم

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
2731
مجازی هم نمیخونی؟؟؟

نه

داداش منم رفته کلاس زبان چهه فایده که نمیخونه

نه بزار خودش تلاش کنه پایه های بالاتر گیر میکنه تو درسا بخصوص برای کنکور

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
وا نداشت ک😕😶.واس پروفش غش کردم  خدا حفظش کنه

فک کردم واسه اینکه چیزی یاد نداره😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2738
بله نه بله

من همش فک میکردم تو سنت زیاده نمیدونم چرا 🥺

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
نميدونم چراامضاتوميخونم فك ميكنم خانوماهمه كچلن وميگي مثلابوس ب كله كچلتون🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣

😂😂😂🙋‍♀️بوس به کله کچلتون 😜😆😆😆

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
‌داداش فقط داداش👇 @ژله_بستنی_انار    

جوووون جووووون عزیزممممم😍😍

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
من همش فک میکردم تو سنت زیاده نمیدونم چرا 🥺

مثلا چقدر😂

چرا سنی نداری ک ترک تحصیل کردی چرا

درسم عالی بود هر سال لوح تقدیر بم میدادن شوهرم نمیدونم نزاشت دیگه برم

2706