2733
2739

شمام که تو کار مردم دخالت کردی

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
چون گوشی حریم خصوصیش نیس وقتی متاهله و خرده برده ای نداره گوشی من دست اونه گوشی اون دست منه

دقیقا  ماهم اینطوری هستیم   نه که چک کنیم گوشیامونو   ولی هرلحظه گوشی هامون دست همدیگه اس   وقتی میگن شوهرم رمز گوشیشو نمیگه   تعجب میکنم...   مگه زن و شوهر باهم این حرفارو دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر وقت جای اون خانم بودی از اینجور تاپیکا بزن.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

چه خوووووووووووب گفتید 

چند روز پیش دیدم اومده پشتم وایستاده داره پیام دادنمو میبینه 

خدا هیچ مردی گیر یه زن بددل و شکاک نندازه ........

مادرم دوستت دارم ....وقتی کوتاه میام ، فکرمیکنی که راهی ندارم؟ ......... نه من فقط آستانه صبرم رو بردم بالا و سکوت میکنم تا شاید به خودت بیای....یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ....! _دخترم تنها دلیل نفس کشیدنم ،دخترم پاره تنم _دردام زیادن به هرکه گفتم ........       مواظب باشید از کسی دلزده نشین ،دلزدگی عذاب آور ...دیگه سعی میکنم اعتماد نکنم!    یه نصیحت به مردت شک نکن اگرشک داری بروز نده شکتو ...چون 2 حالت داره یا شکت به یقین تبدیل میشه و زندگیت ...یا اینکه میفهمه در صورت نبودن چیزی بهش شک کردی و اون ازت دلسرد میشه ...گزینه دوم از همش بدتره .......! همه چی من رو اصول فکر نکنید با یه آدم بیکار علاف طرف هستید با برنامه ریزی میشه همه کاری کرد، شبانه روزت به 4 قسمت تقسیم کن ...کار،استراحت و عبادت، تفریح ومعاشرت با دیگران ...نوکر شیعیان و محبان اهلبیت ام              دیگه من اون آدم سابق نمیشم بخدا قسم شکستم .....
2728
چون گوشی حریم خصوصیش نیس وقتی متاهله و خرده برده ای نداره گوشی من دست اونه گوشی اون دست منه

شاید دلش نخواد کسی چک اش کنه شاید برای کسی و قطعا برای اکثر افراد مهم باشه که بقیه به حریم شون احترام بذارن جدای از اون کسی که مدام چک بشه حس بد و منفی ای از طرف مقابلش میگیره

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

کاری با حریم خصوصی و این حرفا ندارم ولی به شخصه من دلیلی نمیبینم همسر اینده چیز پنهونی از من تو گوشیش داشته باشه

حریم خصوصی واس بقیه اس نه بین ما

این عقیده ی منه و مطمعنا باکسی مزدوج مبشم که همچین چیزیو قبول داشته باشه

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
چه خوووووووووووب گفتید  چند روز پیش دیدم اومده پشتم وایستاده داره پیام دادنمو میبینه  خد ...

زنا به خدا مرض ندارن زندگی آرومشونو در خطر بندازن شما یه کاری کردی که مشکوک شده 

خدایی که به شدت کافی است 
2738

چک کردن گوشی کار درستی نیس اما زن و شوهر هیچ حریم خصوصی ندارن به نظر من ! تموم شد و رفت اینا همش بهانه اس که تازگیا همه میگن حریم خصوصی حریم خصوصی , زن و شوهر مگه باید چیز پنهونی از هم داشته باشن؟ 

هر آدمی باید تو زندگیش یه حریم خصوصی داشته باشه 

لزفا متجاوز نباشیم

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

من چک نمیکنم گوشیش همیشه دستمه تلگرام واتساپ و اینستاشم دارم اونم مال منو داره نه بخاطر اینکه همدیگه رو چک کنیم بخاطر اینکه چیز پنهانی از هم نداریم حریم خصوصی هم بین زن و شوهر معنا نداره🙂

برای اینکه نره بقبه رو بیاره تو حریم خصوصیش و دیر متوجه بشن. کلا مردا بزرگایی هستن که هنوز بچه ان نی ...

ههه آفرین ...

مادرم دوستت دارم ....وقتی کوتاه میام ، فکرمیکنی که راهی ندارم؟ ......... نه من فقط آستانه صبرم رو بردم بالا و سکوت میکنم تا شاید به خودت بیای....یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ....! _دخترم تنها دلیل نفس کشیدنم ،دخترم پاره تنم _دردام زیادن به هرکه گفتم ........       مواظب باشید از کسی دلزده نشین ،دلزدگی عذاب آور ...دیگه سعی میکنم اعتماد نکنم!    یه نصیحت به مردت شک نکن اگرشک داری بروز نده شکتو ...چون 2 حالت داره یا شکت به یقین تبدیل میشه و زندگیت ...یا اینکه میفهمه در صورت نبودن چیزی بهش شک کردی و اون ازت دلسرد میشه ...گزینه دوم از همش بدتره .......! همه چی من رو اصول فکر نکنید با یه آدم بیکار علاف طرف هستید با برنامه ریزی میشه همه کاری کرد، شبانه روزت به 4 قسمت تقسیم کن ...کار،استراحت و عبادت، تفریح ومعاشرت با دیگران ...نوکر شیعیان و محبان اهلبیت ام              دیگه من اون آدم سابق نمیشم بخدا قسم شکستم .....
برای اینکه نره بقبه رو بیاره تو حریم خصوصیش و دیر متوجه بشن. کلا مردا بزرگایی هستن که هنوز بچه ان نی ...

اگه مردی اهل خیانت باشه همیشه هست حتی اگه چک شه حتی اگه گوشی اش ازش گرفته شه .ادم بدذات فرقی براش نداره راه خیانتو پیدا مبکنه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

چون عقلشان ناقص 

ذرکشان کم 

دلشان کوچک 

و زندگیشان بی هدف است 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2706