2737
2734

کسی که اینقدر شک داره که هنوز وقتی چیزی ندیده مدام به گوشی همسرش تجسس میکنه ،چرا اصن ازدواج می کنه ؟

گیریم یه درصد هم طرف به شوهرش شک دارع و گوشی چک کردن چه فایده داره ؟کسی که اهل خیانت باشه راهشو پیدا میکنه حتی اگه شب و روز  کسی چک اش کنه .

جدای از این حرفا درسته زن و شوهر باهم یکی اند ولی دلیل نمیشه حریم خصوصی نداشته باشن .هر ادمی حتی نزدیک ترین فرد به شما حریم خصوصی خاص خودشو داره .به حریم خصوصی ادما احترام بذاریم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

اصلا اگه شک داری نباید ازدواج کنی چک کردن خیلی کار زشتیه 

من همه هم سن و سالام همش دارن پاکسازی میکنن گوشیشون و چون مامان باباشون همش گوشیشونو چک میکنن ولی من از همون اول ی بارم گوشیم چک نشد چیزیم ندارم ک بترسم😕

هیچ کس با مَن،چنان مَن مردم آزاری نکرد/کیست این مَن؟ این مَنِ با مَن زمَن بیگانه تر🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون روانین تعادل ندارن احمقن خاک توسرشون اصلا 😤😡😡😡😡

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738

هرچک کردنی که ولیل بر شک و مچ گرفتن نیس.

من محض فضولی چک میکنم 😁یه حالیم میده.میخوام ببینم با کی حرف زده به کی پیام داده از فامیلا😂

تازه هرشبم نگاه نمیکنم مثلا درسال شاااید ۱۰بار.

ولی کیف میده

برای اینکه نره بقبه رو بیاره تو حریم خصوصیش و دیر متوجه بشن. کلا مردا بزرگایی هستن که هنوز بچه ان نیاز به هدایت دارن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

اره درسته .اما اون اینستا دارع نمیزارع من داشته باشم صبحی رفتم نگا کردم ی عکس گزاشته بود دوستاشو چن تا و داددشش و دختر دایی منو تگ کرده بود روش...خیلی ناراحتم نمیتونمم بهش بگم چون میگه بدبین و دیع مخفی کار میشع اوووف

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
زن و شوهر حریم خصوصی ندارن  تامام

کی گفته عزیزم .

هر ادمی حریم خصوصی داره .

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2706