2752
2734
عنوان

میشه دسته جمعی دعاکنین یا شوهرم بمیره یاخودم😢بخدا دیگه طاقت ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 80 پست
شوهرتم این رو فهمیده، عزیزم وقتی بدونی چیزی همیشگیه قدرش رو نمیدونی، همه آدما باید ترس از دست دادن د ...

مامانم گفت طلاق بگیری پشتتم وازت دلیل هم نمیپرسم

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟گره در روح و روانت به جهانت بزند؟
زندگی بعد طلاقو چجوری تحمل کنم؟حرفای مردم و دوستا وهمسایه

من دوماه باهاش زندگی کردم میخواستم خودکشی کنم خیلی اذیتم میکرد برگشتم خونه گفتم یا طلاق میگیرم یا خودمو میکشم دیگه طلاق گرفتم الان درکت میکنم چی داری میکشی

🎀  𝑀𝓎 𝒸𝒽𝒾𝓁𝒹𝓇𝑒𝓃 𝒶𝓇𝑒 𝓂𝓎 𝓁𝒾𝒻𝑒  🎀  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دوماه باهاش زندگی کردم میخواستم خودکشی کنم خیلی اذیتم میکرد برگشتم خونه گفتم یا طلاق میگیرم یا خو ...

میشه خصوصی صحبت کنیم خواهش میکنم

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟گره در روح و روانت به جهانت بزند؟

یه مواقعی در زندگی هست یه تصمیماتی میگیری درست و اشتباه اون تصمیم رو تقریبا میدونی ولی بازم دو دلی چون قراره از یه چاله در بیای حالا نمیدونی قراره بیافتی توی چاه یا قراره خلاص بشی 

بهترین حالت اینه قبل از اینکه به این نقطه برسی بهش فکر کرده باشی . مشکلات ما تصورات اشتباه ملت نسبت به ازدواجه 

خودشون نمیدونن چی میخوان

بیشتر مواقع مقصر فقط تصورات اشتباه ما از چیزایی است که هنوز توی موقعیتش قرار نگرفتیم و وقتی قرار میگیریم فک میکنیم که دنیا روی سرمون خراب شده در حالی که در حقیقت مقصر تصورات اشتباه خودمون و تجربه کم خودمون بوده

گذشته از اینا من آدمای زیادی رو دیدم که دلایل طلاقشون خیلی بیشتر شبیه جوکه 

و از طرفی اگر میخوای زندگیتو درست کنی یا جدا بشی از همین الان بپذیر شاید قرار باشه کتک بخوری 

شاید قراره ناسزا بشنوی 

و شاید قراره حرف مردم رو تحمل کنی ولی اون چیزی توی ذهنته رو عملی کن 

همه اینا رو تحمل کن تا به اون چیزی میخوای برسی 

همون چیزی که بهترین حالت ممکن از این قضیه است

2731