2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما امتحان کردین؟  چطور باید مصرف شه؟

کلا جوانه ها چ گندم و چ جو

برای پوست و مو  و گوارش عالیه

من قاطی شربت شیره میکنم میخورم

ولی میگن گندم و خیس کنی

بزاری نیش بزنه

هم خوشمزه اس

هم با خاصیت تره

من بیشتر از دوماه هرشب سبوس برنج یه قاشق تو لیوان دمنوش  دم میکنم بعد یک ربع صاف میکنم قبل شام میخوام 

برای پوست و مو عالیه 

قبل شام هم میگن لاغر میکنه 

من که راضیم ریزش موهام خداروشکر خیلی کمتر شده

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
2738
کلا جوانه ها چ گندم و چ جو برای پوست و مو  و گوارش عالیه من قاطی شربت شیره میکنم میخورم ولی ...

عزیزم جوانه جو رو منم اینجا شنیدم ولی تو بازار پیدا نکردم 

شربت شیره را هم میشه بی زحمت بگین چطور درست میشه 🙈🙈🙈

عزیزم جوانه جو رو منم اینجا شنیدم ولی تو بازار پیدا نکردم  شربت شیره را هم میشه بی زحمت بگی ...

شیره انگور و با ی مقدار اب قاطی میکنی

میشه شربت شیره😄

من دوقطره ام ابلیمو میریزم خیلی خوشمزه میشه

من مشکل شمارو داشتم و الانم دارم درمانش میکنم

هفته ای ۲ بار اب ۱ پیازو بگیر بعد توی اب پیاز روغن کرچک و روغن نارگیل بریز روغن رزماریم خوبه ۲ ساعت قبل حموم بریز رو موهات با کلاه مشمایی ببند بعد برو حموم

پودر نخود و مورد با ۲ تا قرص ال دیی با ی تخم مرغ قاطی کن ۱ قرص ویتامین e  اگر داشتی نداشتیم مهم نیست این ماسکم ماهی ۱ نهایتا ۲ بار بزن ب ریشه ی موهات ۴ ساعت با کلاه مشمایی بعد برو حمام

کلا ریزش ق،ع میشه مجدد موهات در میاد

من مشکل شمارو داشتم و الانم دارم درمانش میکنم هفته ای ۲ بار اب ۱ پیازو بگیر بعد توی اب پیاز روغن کر ...

من ریزشم بخاطر کم خونی بوده الان هم قطع شده ولی خیلیشون ریختن...الان این جواب میده...