2737
2734
عنوان

کسایی که قرص اعصاب میخورن

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 33 پست
ببخشید اگه دوست داشتید میشه بگید براتون چیا هست و برای چی استفاده میکنید؟ چون منم تاحالا خیلی قرص اس ...

گاباپنتین روی من خیلی تاثیر داشت،،،،،البته برای دیسک کمره ولی برای استرسم تجویز میشه،،،زیره نظره روانپزشک،،،سرخود قرص نخورید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که میخوام واسه معده ی عص

بی  شبا میخوابم تا صبح ساعت دوازده به زور پا میشم تازه قطش کنی تا خود صبح بیداری مثل الان من  . البته بستگی به قرصش داره . دوز پایین یا بالا ؟؟؟ اسم قرصت چیه حالا

مــــــن پریــشانــــ تر از آنـــمـــ کــه ”طــ♥ــ” مــیــپــنــداریے:(
2731
من که میخوام واسه معده ی عص بی  شبا میخوابم تا صبح ساعت دوازده به زور پا میشم تازه قطش کنی تا ...

واسه معدم ک عصبی بود ،،،،،امپرازول ۴۰، و ی قرص سبز ریزه قبل غذا خوردم خوب شدم،شبام دکتر گفت کلردیازپوکساید بخور،،،ولی خوابم همونه

بچه ها من با وجود اینکه هیچ مشکلی ندارم ولی همیشه وهر لحظه درونم ناراحته وبه هیچ دلخوش نیستم چه مرضم ...

برو مشاوره،شاید ی کوچولو افسردگی داری،یا ویتامین دی بدنت کمه،،،یا تیرویید پرکار یا کم گار داری،،،،،ی آزمایش برو،،،،من میخام برم دکتر طب سنتی

2738
ببخشید اگه دوست داشتید میشه بگید براتون چیا هست و برای چی استفاده میکنید؟ چون منم تاحالا خیلی قرص اس ...

تحت نظر دکتر دارو خوردی؟

دوست من وسواس داشت میگفت اسنترا بهش خیلی میسازه 

برای اضطراب به من الپرازولام خیلی میسازه که دکترا زیاد توصیه نمیکنن استفاده بشه

قبلا افسرده بودم درمانشدم .الان دوباره بعد گرفتن کرونا همون حالات  رو دارم واقعا عذاب اوره  ...

کرونا افسردگی میاره گلم،،،،منم بعده کرونا شروع کردم ب خوردن قرص،،،دولکستین ۲۰ میخورم،،،،ولی حتما برو دکتر،،،،سرخود نخور،،،اسنترام خوبه ولی خارجیش نبود دکتر اینو نوشت واسم،،،،،

بچه ها من با وجود اینکه هیچ مشکلی ندارم ولی همیشه وهر لحظه درونم ناراحته وبه هیچ دلخوش نیستم چه مرضم ...

برو یه ازمایش خون کامل بده 

به خصوص ویتامین دی و کلسیم و ....

قرصای تقویتی بخور 

کم خونی هم چک کن 

2706