2737
2734
بگو گلم

دارم تو آپارتمان دق میکنم دلم یه مزرعه سر سبز میخواد دلم میخواد همین خونم درش به یه باغ باز بشه نمیتونم از فکرش بیرون بیام دوست دارم بهشت همین دنیا باشه ، امشب یه مستند از ولز انگلستان دیدم داغون شدم ،من برای این زندگی آفریده نشدم انکار زندانی ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دارم تو آپارتمان دق میکنم دلم یه مزرعه سر سبز میخواد دلم میخواد همین خونم درش به یه باغ باز بشه نمیت ...

منم مثل خودتم انقد به شوهرم میگم بریم روست گوش نمیده کاش میشد بریم ارزومه

2740
دارم تو آپارتمان دق میکنم دلم یه مزرعه سر سبز میخواد دلم میخواد همین خونم درش به یه باغ باز بشه نمیت ...

ولا منم روستام ولی همچین ویوی نداریم 🤣🤣🤣جلو رومن خونه همسایس دد شون زنگ زده رنگ نمیکنن 😂😂

حسبی الله 🌻کاربری دوم☹

اره منم واسه زندگی تو روستاهای سوییس آفریده شدم ولی لک لکا اشتباهی اوردنم اینجا

ولا منم روستام ولی همچین ویوی نداریم 🤣🤣🤣جلو رومن خونه همسایس دد شون زنگ زده رنگ نمیکنن 😂😂

اره چرا روستاهای خارج پولدارن ، حتی گاو هفتصد کیلویی هم جست میزنه تو طبیعت ، شلوار لی نو سرسبز 

2706