2737
2734
خوبه عزیزم میرسی .

ممنونم گلمم😍💙

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از ماهیت فال به خوبی آگاهم فال رو فقط برای داشتن حال خوب میگیرن :) حالا سوالتون چی هس ؟

دوست پسرم دیگه اقا میخوام بدونم با کسی تو رابطه است یا نه؟

ببین تمام عکسایی که از پروفایلش میبینم اینه که لباسایی که با هم خریدیمو میپوشه

یا من براش خریدم

موهاش جو گندمیه رنگ نمیکنه

همون که من دوست دارم

اینا 

ولی تو تلگرام از بلاک دراورده

تو واتس اپ نه   

2728
حس ششمت نمیگه کی ازدواج میکنم؟

ببین تو دلت پیش یکی گیره که حس اون راجع بهت خیلی قوی نیس

ان شاء الله تا برج ۲ تا ۴ برات اتفاقای خوبی میفته و خوشحال میشی 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738
نه نمیاد 

بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟ رفتارخونواش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری میشه؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
دوست پسرم دیگه اقا میخوام بدونم با کسی تو رابطه است یا نه؟ ببین تمام عکسایی که از پروفایلش میبینم ا ...

یادمه قبلا بهتون گفتم برمیگرده

هنوزم رو حرفم هستم

من آدم بد قصه نیستم ، فقط داستان زندگیمو بد نوشتن
ببین تو دلت پیش یکی گیره که حس اون راجع بهت خیلی قوی نیس ان شاء الله تا برج ۲ تا ۴ برات اتفاقای خوب ...

لطفامنم بگو بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟ رفتارخونواش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری میشه؟حسش بهم چیه؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
غریبه 

احساس اونی که مدنظرمه بهم چیه؟ باهاش ازدواج میکنم؟ خوشبختم میکنه؟ زندگیم باهاش چطوری میشه؟

برای اصیل بودن کافی است که دروغ نگویی. آغاز اصالت خوب همین است که نخواهی چیزی باشی که نیستی
2706