2737
2739
عنوان

دقیقا یه ماه شد ...

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 23 پست
پاتولوژی که میگه مشکل خاصی نیست. دکترم هنوز ندیده‌ هفته بعد ان شالله 

خب عزیزدلم این اتفاق تو بارداری اول برا خیلی از آدما میفته.چرا اینقدر ناراحتی والله ۵۰ درصد آدمای دور و بر من سقط داشتن بعدشم بچه دار شدن.همسرتم یه آزمایش اسپرم بده

انجام پروژه ها و تحقیق های دانشجویی با قیمت توافقی و تحویل در کمترین زمان ممکن
خب عزیزدلم این اتفاق تو بارداری اول برا خیلی از آدما میفته.چرا اینقدر ناراحتی والله ۵۰ درصد آدمای دو ...

خب اینکه برای خیلیا پیش میاد دلیل نمیشه آدم بیخیال بشه... طبیعیه یه مدت آدم ناراحت باشه. مگه میشه بی تفاوت بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به این طب سنتی های بیسواد اعتقادی ندارم. خوبهاشون هم دسترسی بهشون سخته

من دختر عمم همین مشکلو داشت

یه بار گفتن قلب تشکیل نشده سقط کرد

یه بار دیگه گفتن باز فلان مشکلو داره سقط کرد

یکی میفت نمیتونی بچه بیاری،اون یکی نمیتونی بچه سالم بیاری

اون قدر بیچاره استرس گرفت که دیگه نازایی گرفت، نه اینکه مشکل داشته باشه،بیشتر حالت روحی بود

رفت دکتر گفتن بچه دار نمیشی و نشی بهتره و هزار و یک بهونه

به مدت کلا بیخیال شد،نه جلوگیری کرد نه دکتر رفت

باردار شد،بازم دکتر نرفت،چند ماه گذشت برا زایمان دکتر رفت،کلا بیخیال دکتر شده بود،یعنی اگه چاره داشت تو خونه زایمان میکرد

بعد نه ماه خدا بهش یه دختر سالم و زیبا داد که فوق العاده باهوش هست

میگفت اگه میرفتم دکتر باز یه عیبی روش میذاشتن میگفتن سقط کن

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن
من دختر عمم همین مشکلو داشت یه بار گفتن قلب تشکیل نشده سقط کرد یه بار دیگه گفتن باز فلان مشکلو دار ...

بهتر بود دکترش رو عوض میکرد‌ و پیش دکتر درست و حسابی میرفت. من هم دکترم هم سونوگرافی که رفتم قابل اعتمادن و باتجربه. ساک خالی تو هفته نهم دیگه صبرش چیه

2728
من دختر عمم همین مشکلو داشت یه بار گفتن قلب تشکیل نشده سقط کرد یه بار دیگه گفتن باز فلان مشکلو دار ...

بعدش هم به کسی که کورتاژ کرده و تمام شده هیچ وقت نمیگن صبر می کردی شاید رشد میکرد. این حرفا شکنجه دادن دیگرانه. و متاسفانه تو این سایت همه طبیب و ماما هستن انگار

بهتر بود دکترش رو عوض میکرد‌ و پیش دکتر درست و حسابی میرفت. من هم دکترم هم سونوگرافی که رفتم قابل اع ...

چندتا دکتر عوض کرد

اکثرا اعتقاد داشتن تو سن ۳۹سالگی نمیتونه بچه سالم بیاره

در مورد مشکل تشکیل نشدن قلب من فقط اینو شنیدم که درصدی خطا داره و بعضیا سقط نکردن و بچه سالم به دنیا آوردن

ولی در مورد بقیه مشکلات معمولا تشخیص سونو درسته

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن
2738
آدم هر جای تلخی که هست فکر می کنه تلخ ترینه.‌‌ من فقط از خدا خواستم تلخ تر از این رو نشونم نده و همی ...

درسته  ....آمین عزیزم

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹