2733
2734
عنوان

بچه ها من خیلی دزدی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 73245 بازدید | 1096 پست

دزد_نباشیم😒#  

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دبستانی بودم یه دوست پولدار داشتم اما عاشق دزدی بود

منم ترسو اون میرفت تو یخچال مستخدم بستنی برمیداشت منم بیرون در کشیک میدادم اما قلبم میومد تو دهنم

یکبار در یک حرکت انتحاری 16 تا بستنی دزدید !

فقط یکی دو تا خوردیم بقیه ش تا خونه اب شد

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

من از لیوان یکی از بچه ها تو مهد خوشم میومد 

لیوانشو برداشتم 

این فکر هیچوقت راحتم نمیزاره 

نمیدونم چیکارکنم😞

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
دزد_نباشیم😒#  

سلام همزادددد

خوبی،؟

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
2740

منم مداد و پاکنم گم میشد تو مدرسه دیگه پیدا نمیکردم یک جعبه وسلیل گمشده داشتیم تو کلاس هر چی که گم میکردم به جاش از اون جعبه بر می‌داشتم همیشه هم پر بد لامصب او ل دوم سوم 😬😬

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 

من واسه خودم یه پا دله دزدبودم البته خودم بچه خوب ومظلومی بودم رفیق بددددد،تومدرسه خانممون کیفش که توکلاس میموندبادوستم میرفتیم زکیفش پول برمیداشتیم از کتابخونه مدرسه هم کتاب امانت میگرفتم دیگ نمیبردم یه دزدفرهنگی وعشق کتاب بودم 

سلام همزادددد خوبی،؟

سلام قل من 🧡🧡🧡

خوبم شما خوبی😚😚😚

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706