2737
2739
عنوان

عاقا وجدانا تو نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 2279 بازدید | 242 پست
چتونه 😂😂😂

تو دنیا واقعی چاخان میکنند بعد اینحا😯😯😯😯😯😯شتتتتتتتت  داداش شتتتت

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
من  به اقايي تو خصوصي بهم پيام داد منم گذاشتمس سر كار كصافتو

ازت خواستگاری کرد؟

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند وقت پیش یکی با یه پسر دخترن ما اینجا رل زده بود باهم دعواشون شد دختره تاپیک زد پسره رو لو داد😂

واییی 

دیگ ببین اینا کین ک با پسرای نی نی سایت رل میزنن

یا خدا چ شود😂😂😂

کی با کی زده😟

خیلیااااااا زدن😀😀😂😂

امضامو بخون بیچاره   چقد ینی  میتونی  بدبخت باشی دلم به حالت میسوزه 35 سالته مثل بچه 5 ساله میمونی  چقد حقیر میتونی باشی  بخاطر یه کاربری ماه  هاست خودتو به همراه دوستات  داری به این در اون در میزنی تا ابروی چن نفرو ببری     یه کاربری که هویتشم معلوم نیست اونم تو یه سایت  زنونه  ینی اینقد عضویتت اینجا   برات مهم بود که حاضری شکایت کنی  چه اتیشی بسوزونم  خاک تو سرت کنم شک دارم شاید 15 سالته  من  بخاطر یه سو تفاهم اون کارو کردم بعد که دیدم اشتباه شده ازت حلالیت خاستم حتی خاستم بازت کنن ولی تو بچه ننه ادم نیستی  برو شکایت کن  بگو پلیس فتااااااا  ابروی منو  تو ننیی سایت بردن من تو سایت بارداری با 35 سال سن عضو بودم کاربریمو ترکوندن شکایت دارم  اونجا خیلی جنتلمن بودم.تاپیک میزدم لایک زیادمیخورم  منو به عنوان یه جنتلمن تگ میکردن  بعدش کمکم داشتم رسم رسوم بارداریو یاد میگرفتم خلاصه دلم تنگ شده برای تاپیکام بهت نمیخندن؟ 

چشم قیصر خان🌺🌺

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......
2740
واقعا؟باورم نمیشه بگن کجا اشنا شدین؟تو نی نی سایت😂😂😂محاله🤐🤐🤐

آره بابا میان شماره هم می دن🤣🤣🤣

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
واقعا؟باورم نمیشه بگن کجا اشنا شدین؟تو نی نی سایت😂😂😂محاله🤐🤐🤐

به خدا جدی دارم میگم 

من خیلیا رو هم میشناسم ک اینجا دوست شدن 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
واییی  دیگ ببین اینا کین ک با پسرای نی نی سایت رل میزنن یا خدا چ شود😂😂😂

تازه پسره اسمشو معصومه گذاشته بود

یکی از تاپیکاشم گفته بود اسم بگین براتون صلوات بفرستم😂

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  

ولشون کنید بذارین خوش باشن 😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم