2733
2739
عنوان

خانمهای وارد به ترشی لطفااااا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 51 پست
ترشی گل کلم هست.خیلیه چطوری آبشو بریزم بیرون بعدش مزه ش بعدا مزه آب نمیده؟

وااااااای اون ابو بریز دور دوباره اب و سرکه ی تازه بریز....واسه منم شده بود...سبزی معطر هم بزن...ن مزه اب نمیده...ما خوردیم تموم شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باشه پس فردا میکنم.حیفه .خیلیه حروم نشه.ممنون گلم

شوره یا ترشی فرق نمیکنه...خراب نشده نمکش کم باشه اونطور نیشه....من عوض کردم ی ماه بود خوردیم...بزار جای خنک...من زردچوبه هم زدم

2740
راه حل خوبیه😁 مونده بودم تو چی بریزم اونهمه ترشی رو

عزیزم شما آی یو آی کردین برای پسر؟ کجا انجام دادین؟ چقدر هزینه داشت؟ آیا حتما صد در صده؟ منم دختر دارم . بعدی می خوام پسر باشه

سلام عزیزم تو یکی از تاپیکا نوشته بودی که از یکی از خانما خواستی برات استخاره باز کنه واسه بارداری . میشه منم راهنمایی کنی . میخوام استخاره باز کنم ولی بلد نیستم و کسی هم نمیشناسم... تو اون تاپیکا نتونستم براتون بنویسم زد تاپیک قفل شده واسه همین اومدم اینجا

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
عزیزم شما آی یو آی کردین برای پسر؟ کجا انجام دادین؟ چقدر هزینه داشت؟ آیا حتما صد در صده؟ منم دختر دا ...

بله گلم. یه تومن هزینه شد.تبریز هستم.تعیین جنسیتش ۸۵ درصد بهم گفت

سلام عزیزم تو یکی از تاپیکا نوشته بودی که از یکی از خانما خواستی برات استخاره باز کنه واسه بارداری . ...

سلام عزیزم.ارع میخواستم برم ای یو آی تعیین جنسیت.خیلی دو دل بودم که برم یا نه.نیت کردم خدا اگه برم جواب آزمایشم مثبت بشه صاحب یه گل پسر بشم برام خوب بیاد اگه که نه نهی باشه.به یکی از خانومای اینجا گفتم برام گرفتن خوب اومد که انجام بده به همه اهدافت میرسی .منم انجام دادم به هدفم رسیدم.نمیدونم والا به شماهم پیشنهاد بدم استخاره بکنی یا نه.من تجربه م رو گفتم

2706