2733
2739
عنوان

چه نقشه هایی برا یلدا دارین خانومای کدبانو؟😍😋

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هرشبمون یلداس

من و همسرم دوتایی

ژله کیک خودم پز..لبو .باقاله.شام کنتاکی.یا جوجه..کدوحلوایی اجیل میوه. لباس ست ..اهنگ ...رقص ..شاباش💃💃💃💃💃حتنا باید واسه دیگران باشه...این یلدا خودمونیه

2731
نرین خطرناکه بزار هی دعوا کنه ولش کن تو تدارک ببین  اونم نمیره و چیزی نمیگه

اوه من نرم اونا میان فرقی نداره به حالم.....پریشب اینجا بودن سه شب قبل اینجا بودن دیشب منا کشوندن اونجا...دیگه تو این یه سال بس حرص خوردم مردم دیگه بچه هاما سپردم به خدا....

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2740
ما هرشبمون یلداس من و همسرم دوتایی ژله کیک خودم پز..لبو .باقاله.شام کنتاکی.یا جوجه..کدوحلوایی اجیل ...

نه دیگه مثل سالای قبل برای دیگران نیست🥰منم منظورم خانواده هامونه

دعوا چرا؟ باید پشت تو باشه😐ولی اگه نیومدو پی نداد خودت تبریک بگو تا شرمنده شه

چون اگه بیاد بابای بیشعورش زنگ میزنه  ب من حرفای بد میزنه میگه من پاشم بیام اونجا الان بعدش خودم شرمنده ات میشم بزار شب یلدا نیام تا ببینم اتیش اینا کم میشه ولی اگ نیومد واقعا اجازه نمیدم شب یلدا کنار خونواده اشم باشه میگم بشین تو ماشبن 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏
اوه من نرم اونا میان فرقی نداره به حالم.....پریشب اینجا بودن سه شب قبل اینجا بودن دیشب منا کشوندن او ...

قاطع و محکم بگو نیاین مهمم نیست ناراحت بشن 

سلامتی خودتو خانوادت مهمترع نه اونا

نه دیگه مثل سالای قبل برای دیگران نیست🥰منم منظورم خانواده هامونه

منو همسرم باهمیم شاید بریم پیش مادرشوهرم اینا...اخه دیوار ب دیواریم...اوناهم بجز ما بچه ی دیگه ندارن😊