2733
2739
عنوان

مسخرم نکنیدا ولی سواله واقعا😶

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 48 پست
خیر اینطور نیست  چون هیچکس اینده را ندیده  ازفرداش خبر نداره  ازکجامعلوم شوهره تا ...

اینهمه مورد خیانت و طلاق یعنی زناشون مهریه نداشتن اتفاقا خیلیاشونم مهریه زیادی داشتن پس مهریه هیچ ربطی به نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه این چه حرفیه مگه پایه های زندگی  پوله؟ شایدم اونقدر چشم و دل سیر بوده که پول واسش مهم نبوده

نه چ ربطی داره ب اینکه پایه های زندگی پوله؟ 

مثه اینکه خبرازقوانین کشور ندارید ک همه پشت مرداس

تنها چیزی ک زن داره مهره اینم بیایم روشن فکربازی دربیاریم ازخودمون بگیریم

2731
2738
اینهمه مورد خیانت و طلاق یعنی زناشون مهریه نداشتن اتفاقا خیلیاشونم مهریه زیادی داشتن پس مهریه هیچ رب ...

باشه هرجور دوست داری فکر کن 

من دلیلی نمیبینم برای شما توضیح بدم مختارید

دلم برای زنای سرزمینم میسوزه ک هیچکس پشتشون نیست خودم حقوق خوندم و فهمیدم اینجا همه چی برا مرداس

میشه حقوق رو برابر کرد وقتی مهریه رو میکنن سال یکی زن مجبوره طلاق بگیره برای پنج تا سکه خانوم باید پنج سال صبر کنه پس بهتره حق طلاق بگیرن و حقوق دیگه رو برابر کنن مهریه رو کمتر کنن

میشه حقوق رو برابر کرد وقتی مهریه رو میکنن سال یکی زن مجبوره طلاق بگیره برای پنج تا سکه خانوم باید پ ...

دراینصورت بله خوبه ولی مشکل اینه ک هرمردی قبول نمیکنه این حقوق رابده 

دخترعمم طلاق گرف بخاطراینکه مچ شوهرش را توی تخت خودش بایه زن گرفت اما ب پشتوانه ی همین مهریه خونه و ماشین را از مردک گرفت حالا فک کنید مهریه ام نداشت دراون صورت چیکارمیکرد؟ 

اون صیغه بود مجید دلبندم برا صیغه دو ماهه که هم وزن عروس طلا مهر نمیکنن😂

باشه حالا توهین نکن😐

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃