2737
2734
وای گفتی کرمانشاه عاشق لباساتونم مننننن😍

فدای تو عزیزم..🥰😘

کرمانشاه بیای یه بازار داره میگن زرگرا...اونقدر زیباست پر لباسای کوردی زرق و برق دارِ..شاید هیچ جای دنیا این بازارو نداره 😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدای تو عزیزم..🥰😘 کرمانشاه بیای یه بازار داره میگن زرگرا...اونقدر زیباست پر لباسای کوردی زرق و بر ...

حتما حتما تصمیم دارم ایشالا کرونا تموم شد واسه خرید لباس هم شده بیامم💐

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.

وای اصلا نمیتونم گوشتی بجز مرغ و گوساله بخورم😫😫

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2731
حتما حتما تصمیم دارم ایشالا کرونا تموم شد واسه خرید لباس هم شده بیامم💐

خوش اومدی عزیزم...خوشحال میشم میزبانتون باشم❤💟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
خوش اومدی عزیزم...خوشحال میشم میزبانتون باشم❤💟

قربونت یلدای مهربون😘😘😘😘😘😘

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
قربونت یلدای مهربون😘😘😘😘😘😘

فدای تو عشقم..انشالله هروقت اومدی بهم  پی ام بدی خوشحال میشم😍😍😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40