2733
2739
عنوان

مامانم امروز گفت ارایش کن 😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1735 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مگه نمیدونی اینجا فقط ضدافتاب میزنن 😐

چرا جدی تایپ شده جدیده🤦‍♀️😂😂😂😂

آره والا الان فهمیدم😂😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731

من ازدوج نکردم 

ولی خیلییی تو دوران ازدواج به خودم اهمیت خواهم داددانشالله 

آرایش متفاوت 

لباسای خوشگل وتروتمیز 

به خودم اهمیت میدم چون وقتی آرایش میکنم ی حس شاداب بودن شادی بهم میده 

وواقعااااخودم اگه مرد بودم دوست داشتم همسرم خیلی خوشگل وخوش تیپ وبه خودش برسه بوی عطر بده  واقعا واسم مهه 

تمام عمرخندیدم به این عاشق به آن عاشق چنان عشقی سرم آمد که من دیگر نمیخندم

عامو حوصله داری ما به زور صورتمون رو صبا میشوریم بعد تو میخوای ارایش کنیم توخونه😂😂😂😉

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
عامو حوصله داری ما به زور صورتمون رو صبا میشوریم بعد تو میخوای ارایش کنیم توخونه😂😂😂😉

👌👌👌🤣🤣🤣

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
2740
من ازدوج نکردم  ولی خیلییی تو دوران ازدواج به خودم اهمیت خواهم داددانشالله  آرایش متفاوت ...

امیدوارم منم در اینده وقتی ازدواج کنم اینجوری باشم...

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂

اخه بستگی داره اگه شوهرت دوست داره بله قطعا ارایش کن ولی بعضی مردا دوست ندارن مثلا شوهر سابق من ارایش میکردم میگفت تا پاک نکردی طرف من نیا😑ببین شوهرت چی دوست داره امتحان کن اول ملیح ببین واکنش چیه زیاد 

چرا🤔

چون برا جیگرم بددون آرایش هم خوشگلم 

بعد پوستم خراب میشه 

بعد غیر از محل کارم جای دیگه آرایش نمیکم

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
اهان اولش فک کردم کلا دوس نداری 

نع 

آرایش بیرونم ترک نمیشه 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2706