2733
2734
عنوان

کیا تو زندگیشون یه دوره خیلی سخت گذروندن

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 114 پست

من الان تو یه دوره وحشتناکی دارم به سر میبرم واقعا درمقایسه باهمه زندگیم ممیدونم چی میشه چه طور میشه حالم حوب نیست 

ینی پیگدره چه طور ؟ دوباره حرف شنیدن و ضعیف شدن روحیم 😭😭😭😭😭 

بعد اون همه دعا الان بدتر هم شده سه چهار روزه چه قدر امید داشتم چه قدر دعا کردم نمیدونم خدا کی میحواد یه تکونی بده به من نمیدونم 

بله خیلی سخت  خدا واسه دشمنم نخواد اون روزای بد رو 

پدرم شیشه مصرف میکرد    دیونه شده بود همش بهمون تهمت میزد   شبا سیم خاردار میاورد دورمون میزد   که ی موقع  ........نکنیم   تا صبح گریه میکرد و جلوی مسجد ها میخوابید    وای   خدا    چقد سخت بود اون زندگی نکبت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان تو یه دوره وحشتناکی دارم به سر میبرم واقعا درمقایسه باهمه زندگیم ممیدونم چی میشه چه طور میشه ...

چیشده

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2728
بله خیلی سخت  خدا واسه دشمنم نخواد اون روزای بد رو  پدرم شیشه مصرف میکرد    دیو ...

..... چی بود

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

اختلال روانی یکی از اعضای خانوادم که کودکی و نوجونی مو به شدت تحت تاثیر قرار داد و مثل اینکه تا آخر عمر باید با عوارض اون کنار بیایم 

چیزی که دوست داری رو پیدا کن و اجازه بده تو رو بکُشه.
اختلال روانی یکی از اعضای خانوادم که کودکی و نوجونی مو به شدت تحت تاثیر قرار داد و مثل اینکه تا آخر ...

خدا کمکت کنه میفهمم

2740

زندگی در گذشته خیلی بده،،،،من خیلی سختی کشیدم ک البته هنوزم آثارش هست ،،،،،شوهرم بهم چندشب پیش گفت ب گذشته فکر نکن افسرده میشی،،،،،،،ب آیندم فکر نکن ک استرس نگیری،،،فقط حال،،،هروقت یادم میاد ب گذشته سعی میکنم حواسمو پرت کنم،،،،،من کلا آدمیم ک اگه هر کسی بدی هم بهم بکنه باز میگم کاش من بهتر بودم،،،،حتما من بد بودم،،،،،این اخلاقم باعث شده آسیب ببینم متاسفانه

زندگی در گذشته خیلی بده،،،،من خیلی سختی کشیدم ک البته هنوزم آثارش هست ،،،،،شوهرم بهم چندشب پیش گفت ب ...

دقیقا مثل من

همش تو گذشته و اینده م

پدرت چی شد اگه ناراحت نمیشی بگو شوهر منم مصرف میکنه

تا پارسال مصرف میکرد نزدیک ۱۲ سال   ی روز حالش خیلی بد میشه  منظورم رفتاراش     دیگه دادشام تحمل نمیکنن و میبرن کمپ    الان یک سال شیشه مصرف نکرده ولی فکر کنم پنهونی  تریاک میخوره 

چیشده

کاش میشد گفت عین گداها به هر کی رسیدم خواستم دعا کنه انگار هنه چی داره برعکس میشه به ادما نگاه میکنم خگحسودیم میشه عصه هاشون حل میشه خدا کمک میکنه خیرشون معلوم میشه 

چرا دعای من به هیچ جا نرسید چهجوری خودمو قوی کنم هرلحطه بعض دارم هر لحظه 

2706