2733
2739
@دختر_گرانبها ‍  سلام میدونم تاپیکم شاید خاله زنکی باشه و وقتتونو بگیره ولی ممن ...

به نظر من اصلا بهش محل نده وقتی که اون تو رو نادیده میگیره تو هم اونو نادیده بگیر 

من یه دختر کُردم (با افتخار)ولی بیا بهت مردونگی یاد بدم 
یه بیشعوری که خاستگارمه همیشه هم جواب رد شنیده پیشه یکی گفته بود که من باهاش دوستم و بیشعور خیلی چیز ...

ای وای خدا لعنتش کنه 😒😒😒😒 

ولی خب این خواستگاری بوده من با هیچکس هیچ مشکلی نداشتیم از این در تعجبم

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من اصلا بهش محل نده وقتی که اون تو رو نادیده میگیره تو هم اونو نادیده بگیر 

همین کارو میکنم 

من کلا تو بی توجهی به پسرا پشتکار دارم ولی این بدجور رو مغزمه

ای وای خدا لعنتش کنه 😒😒😒😒  ولی خب این خواستگاری بوده من با هیچکس هیچ مشکلی نداشتیم از این ...

ایشالا هیچ وقت خوشی نبینه ابرو مو برده کثافط 

من یه دختر کُردم (با افتخار)ولی بیا بهت مردونگی یاد بدم 
2731
###ایشون خودش دوس دختر داره ####اگه میگید که من پشت سرش حرف زدم هیچوقت نظرم اصلا کاری با این آقا ند ...

تو هم برین بش همین کاری ک بات میکنه بکن   نمیگم برات مهم نباشه ولی اگ مهم نبود تاپییک نمیزدی😊😊

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  
2738

ببخشیدا شاید نچسب یا تخس به نظر طرف برسی و حس خوبی نسبت بهت نداشته باشه

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

توهم ندیده بگیرش

حرفی زد هیچی نگو

منم با ی اسکل این مدلی تو ی گروهم

حس میکنن اسمون شکافته شده ای تیکه💩افتاده پایین حالا دخترا هممون دنبالشیم🤣🤣

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
تو هم برین بش همین کاری ک بات میکنه بکن   نمیگم برات مهم نباشه ولی اگ مهم نبود تاپییک نمیز ...

چرا عزیزم برام مهمه چون داره شخصیتم بین بچه ها خراب میشه 

همین الانم نمیدونم چی پیش خودشون میگن 

ولی اون آقا اصلا برام مهم نیست هر کس دیگه ای بود و منو ضایع میکرد برام مهم بود چون دوس ندارم غرورم به خاطر ی آدم احمق خراب شه

2706