2733
2734
عنوان

پسر جذاب ، شایعه یا واقعیت ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 145 پست
شما حس ششم داشتی درسته  بگو اختلاف اقوامم به خیر میگذره یا قهر میکنن  رو روابط من تاثیر ...

تو یه فرصت مناسب ، در ضمن غیب گو و حس ششمی نیستم به والله 😐

نصف حرفهام درست از آب در اومده ، دلیل بر این نیست کل حرف هام درست باشه

من آدم بد قصه نیستم ، فقط داستان زندگیمو بد نوشتن
اها زن ها بصورت پیش فرض خوشگل هستن 😂 این سایت فقط مختص خانم ها نیست یه سایت عمومیه بهتره با این ق ...

ببین اگر یه سریا رعایت میکردن و هرتاپیکیو نمیزدن شاید مییشه گف حضور اقا مشکل نداره ولی واقعا .....

وجود اقا برام مث این میمونه که تو حموم زنونه بین این همه زن  وسط بیاد😂😂در این حد چندشم میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو یه فرصت مناسب ، در ضمن غیب گو و حس ششمی نیستم به والله 😐 نصف حرفهام درست از آب در اومده ، دلیل ...

اخه چه فرصتی این دفعه رو هم بگو 

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
ببین اگر یه سریا رعایت میکردن و هرتاپیکیو نمیزدن شاید مییشه گف حضور اقا مشکل نداره ولی واقعا ..... ...

بله خیلی از پست ها فراتر از زنانه بودن هست و درست نیست مردها اون تاپیک هارو ببینن

ولی در کل یه سایت عمومیه که خیلی به دانش زناشویی و روابط صحیح بین زوج ها اضافه میکنه

من آدم بد قصه نیستم ، فقط داستان زندگیمو بد نوشتن
2728
2738
2706