2733
2739
عنوان

چجوری نائب میگیرید واسه چله زیارت عاشورا به روش حق شناس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 29 پست
میدونم چله نمیشه به نیت چله نمیخونم که... همینجوری یک بار میخونم

زیترت عاشورا کاری نداره هرروز بخونی فقط اینکه باید خیلی مواظب باشی گناه نکنی یوقت غیبت نکنی نمازارو اول وقت بخونی ایناش سخت میکنه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیترت عاشورا کاری نداره هرروز بخونی فقط اینکه باید خیلی مواظب باشی گناه نکنی یوقت غیبت نکنی نمازارو ...

به روش حق شناس منظورمه

وگرنه عادی ک میخونم

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
2728
برا کی میخای عزیزم ‌؟  من از روز شنبه ایشالله میتونم برات بخونم

یعنی برام نائب میشی؟الان نزدیکای پریمه خودم تواین فکرم بعداینکه تمیز شدم شروع کنم نظر شما چیه ؟یا شروع کنم زمان پریمو نائب بگیرم؟بعدش ادامه بدم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
به روش حق شناس منظورمه وگرنه عادی ک میخونم

عزیزم به روش حق شناس باید حتما ۴۰ روز بخونی

یعنی برام نائب میشی؟الان نزدیکای پریمه خودم تواین فکرم بعداینکه تمیز شدم شروع کنم نظر شما چیه ؟یا شر ...

ایشالله روز شنبه و یکشنبه میتونم نائب شم برات 

از الان شما شرو کن

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند
ایشالله روز شنبه و یکشنبه میتونم نائب شم برات  از الان شما شرو کن

ببین من نمیدونم کی پریود میشم روزم معلوم نیست ولی تعداد روزا هفت روزه؟مطمعنی میتونی برام نائب بشی؟همیشه میای نی نی سایت خبرت کنم؟

2740
ببین من نمیدونم کی پریود میشم روزم معلوم نیست ولی تعداد روزا هفت روزه؟مطمعنی میتونی برام نائب بشی؟هم ...

عزیزم هفت روزو نمیتونم 

اما شنبه و یکشنبه وقتم ازاده 

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند
عزیزم هفت روزو نمیتونم  اما شنبه و یکشنبه وقتم ازاده

عه اخه نمیدونم کی پریود میشم که .اشکال نداره عزیزم لینکشو پیدا میکنم از اونجا میگیرم دستت درد نکنه 🌹

zeartasorahagsnas@ عزیزم این لینک گروهع  اینجا نایب میگیرن برات

مرسی عزیزم یه دنیا ممنون

خاهش میکنم عزیزم  حاجتتون روا 💛😻🦄

ممنون میخوام اول یکیو پیدا کنم هروقت خواستم جام بخونه بعد شروع کنم.برای مامانم دعا کن سرطان داره اگه تونستی ایت الکرسی یا صلوات مرسی

zeartasorahagsnas@ عزیزم این لینک گروهع  اینجا نایب میگیرن برات

چقدر سخته نمازم داره نمیدونستم اینجوریه فکر میکردم فقط زیارت عاشورا باید بخونیم

2706