2733
2739
عنوان

پیرو تاپیکی ک توهین کرده بودن ب همدیگه و نفرین چقدر دلم شکست خدایا

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 77 پست

نباید از رحمت خدا ناامید شد پسر دایی من بعد بیست سال نذر و دعا و درمان وقتی کاملا از همه چی دست کشیدن خدا بهشون یه دختر خوشگل داد.خدا با صبرشون امتحانشون کرد اسمشو صبرا گذاشتن 

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
منم میمونم چرا وقتی زورشون بهم نمیرسع نفرین و توهین میکنن

بعضیاشون خیلی بامزه نفرین میکنن بروازتاپیکم بیرون نزارآه بکشم که دامن سوزه😐😁

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نازا یه لغت منجرکنندست افراد بی فرهنگ ازش استفاده میکنند با علم الان همه میتونند مادر بشن   و دوم اینک  مگر برای مادر شدن حتما باید زایمان کرد؟تو وقتی سرپناه یه بچه بشی به آرزوش که داشتن خانوادست برسونی از صد ها مادرم مادرتری😍

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

منم جاریم و داماد و دخترش بهم تیکه انداختن و بعد نزدیک ۹ ماه اروم نشدم ، خیلی سخته خیلی... بهم‌گفتن کسی که بچه نداره زندگیش سرده و نمیتونه بگه خوشبخته و اول و اخر زندگیش روی ابه.. خدا خودش دامن همه منتظرا رو سبز کنه که کسی قلبش نشکنه بخاطر این موضوع

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
یکی به من میگف بروبابابااون شوهرت تودومیم شانس نیاوردی😕😕😕😕

ولشون کن  فرهنگ ندارن

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

استارتر با مشت میکوبید به سینه ش میگف الهی که خدا جوابتو بده، الهی که همون حضرت رقیه بزنه کمرت

بنده خدا حضرت رقیه خبر نداره از داستان😐😐😐

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت😭 من همون آناتا هستم
بعضیاشون خیلی بامزه نفرین میکنن بروازتاپیکم بیرون نزارآه بکشم که دامن سوزه😐😁

خخخخخ 

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

همه منظور اون خانم رو بد متوجه شدن.خود استاتر چه قدر توهین کرد. به نظر من زنی که اخلاق نداره ۲۴ ساعت نفرین میکنه یه بچه زیر دستش باشه چی میشه. 

اول بزرگ بشه بعد تو فکر بچه باشه.

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2706