2733
2739
نمیتونم اخه دکترمم گفته طبیعی مبتونی زایمان کنی بیمه هم نیستم خصوصی کلی هزینش میشه 😞😓

آخی  حیفش ...

خیلی درد میکشی  

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد سزارین طوریه که باید بعدش یکی مواظبم باشه من مادر ندارم متاسفانه اصن شرایط سزارین نیست کلن 

انشالله هرچی هس براشما خوب باشه وبتونی از پسش بیای

طبیعی بدونه درد اگ میتونی انجام بده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

من طبیعی بدون درد داشتم فقط ۶ تومن هزینه ش شد خیلیم راضیم هیچ عوارضی هم بعد یسال ندارم

نمدونم چرا تو این سایت فک میکنن هر کی پول نداره میره طبیعی هر کی داره میره سزارین 

من شاید اگه سزارین میکردم اینقد هزینه ش نمیشد 

ولی اپیدورال گرفتم و مامای همراه و اینا تا به بهترین نحو باشه زایمانم و کمتر اذیت شم شکمم و جرواجر نکنن 

اخه ماما ها هم بیمارستان دولتی نمیان دکتر خودمو میخاسم ببرم میگه میرم خصوصی

ببین  شما ماما از خارج هم بیاری اول و آخر اون درد رو باید بکشی. ماماهای بیمارستان هم بنده خدا ها کم نمیزارن. از همین نت ورزش ها و تکنیک ها رو بخون یاد بگیر چون ماما خصوصی هم همونا رو بهت میگه. بعد زایمان هم که اگار دوباره بدنیا اومدی. خودت میتونی بلند بشی بچت رو بشوری.

حاجی حال یه ایران بَده !🕊
2738

اونایی که طرفدارسزارینن میشه بگن مگه توسزارین معجزه میشه که دردنداره؟؟؟؟شکمت روهفت لایه پاره کنی دردنداره؟؟؟؟عوارض نداره؟؟؟؟چرافکرمیکنیدسزارین بهترین روش زایمانه؟؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
درد نداره   استرس نداره  

فامیل ما پارسال سر زایمان سزارین مرد 

خواهرمم سزارین اورد بعد زایمان درد داشت

اینو نگفتم بگم سزارین بده میخوام بگم هیچ نوع زایمانی امن نیس

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

عزیزم من تجربه سه تا زایمان طبیعی رو دارم اصلا نترس زیاد پیاده روی کن تا لگنت باز بشه ومطمئن باش خدا کمکت میکنه من فقط دوستعت درد داشتم و هرچی که ماما بهت میگه گوش بده زیاد جیق بزنی هم خودت اذیت میشی هم بقیه

نمیترسونم واقعیتو میگم درد خیلی زیادی داره ولی ترس نداره  

منکه هم ترس داشتم هم  درد    اصن  واژنم  بسته شده بود نمیتونم رابطه کنم چ برسه زایدن

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2706