2733
2734
عنوان

اونا ک استخدامی اموزش و پرورش شرکت کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 87 پست
منم کدوم منطقه؟؟

یادم نیست،،،اما بیشتر از منطقه های دیگش نیرو‌میخاست

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه همه مون قبول بشیم

ایشالااا شما چ رشته ای؟کجا زدی؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2728
یادم نیست،،،اما بیشتر از منطقه های دیگش نیرو‌میخاست

همونی ک من زدمو زدی۵،خودت تهران نیستی مگه؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
من که تلاشم را میکنم دیگه بقیه اش با خدا

بهترین کارو میکنی منم همینطور

همونی ک من زدمو زدی۵،خودت تهران نیستی مگه؟

نه کرمانشاهم

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
2738
نه کرمانشاهم

قبول شدی کسی رو تهران داری بیای بمونی؟توروخدا بعد ازمون بیا اینجا تو تاپیکم ایشالا قبول شیم همو ببینیم

برای معلم هنرستان میخوام امتحان بدم. شهرمو هم ببخشید نمیشه بگم

اشکال نداره عزیزم ایشالا موفق باشی

2706