2733
2734
عنوان

شش هفته و یک روز و دیده نشدن جنین در ساک بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 20 پست
بله ممنون...دوقلو بودن😊

بسلامتی عزیزم خوشحال شدم 

چند هفته رفتید که دیده شد بعد وقتی ۶ هفته بودی علایم بارداری هم داشتی؟ 

جنسیتشون چیه. همسان هستن؟

راستش من امیدوار نیستم 😞

چون مهرماه هم تو ۳ ماهگی بخاطر ایست قلبی جنین کورتاژ سختی شدم 

الانم شکمم زیاد بزرگ شده تو نت خوندم تو حاملگی پوچ شکم زیادی بزرگ میشه .

به من گفت هفته دیگه مجدد بیا سونو تشکیل نشده باشه قرص میدم برای سقط 

برام دعا کنید لطفا هنوز جسم و روحم از سقط قبلی خوب نشده 😞

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسلامتی عزیزم خوشحال شدم  چند هفته رفتید که دیده شد بعد وقتی ۶ هفته بودی علایم بارداری هم داشت ...

والا من از اول حالت تهوع مسخرم شروع شد و هنوز هم داره ویار حسابم رو می رسه..نگران نباشید سقط قبلی ربطی نداره به ااالان..من رفتم پیش سونوگرافیست حرفه ای صدای قلب رو شنیدم بعدش دقیقا ۱۰ روز بعد که دکترم گفته بود رفتم و با سونو داخلی دوتا رو دید..شکمی دیده نشد...دستگاه دکترها معمولا قدیمیه

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
بسلامتی عزیزم خوشحال شدم  چند هفته رفتید که دیده شد بعد وقتی ۶ هفته بودی علایم بارداری هم داشت ...

همسان هستن و احتمال زیاد دختر باشن...انشالا هر چی خیره براتون پیش بیاد و به سلامتی ۹ ماه بگذرونید

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
2731

من ی دختر ۶ ساله دارم سر اون از ویار هرشب زیر سرم بودم انقدر حالم بد بود ۷ کیلو وزن کم کردم .

ولی الان فقط حالت تهوع خیلی خیلی خفیف دارم .

دکترم گفت میتونی بری جایی دیگه انجام بدی ایندفعه سونو رو . یعنی برم جای دیگه ؟ 

چقدر قشنگ و زیبا مبارکت باشه انشالله به سلامتی فارغ بشی برای منم دعا کن عزیزم 🌷

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
من ی دختر ۶ ساله دارم سر اون از ویار هرشب زیر سرم بودم انقدر حالم بد بود ۷ کیلو وزن کم کردم . ولی ا ...

امیدوارم بارداری سالم و بدون تهوع و ...داشته باشی ..منم سر دختر اولم حسابم از ویار و تهوع رسیده شد 😫😫

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼