2733
2734
عنوان

مرمری ام بیاید عکس های تولدمو بزارم😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 14783 بازدید | 344 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولدت مبارک عزیزم  منم متولد ۷۲ ام پس چرا ۲۷ سالمه؟؟؟ 🤔

منم رفتم تو۲۷دیگه ۲۶روفوتیدم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
عزیزززم تولوت مبارک باشه،انشالله ۱۲۰سال کنار. هم شاد و خوشبخت باشید👩‍👩‍👦👩‍👩‍👦

فدات😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
سلام عزیزم تولدت مبارک 😍😍😍😍😍😍 فقط چرا عکس موهاتو گذاشتی اینجا مرد هست میرن میبینن 😍😂😂

نرهای سایتم جای خاهرمان مهم نیست برام😊😊😊

عزیزم تولدت مبارک انشالله که سالم و خوشحال باشی همیشه درکنار خونواده گلت ❤❤❤❤🌷🌷🌷🌷🌷😍😍😍😍  ...

❤❤❤💚

تولدت مبارک عزیزم ب سلامتی بپوشی خدا بهتون سلامتی بده

😘😘😘😘

مرمری تولدت مبارک انشالا همیشه خوشبخت و شاد و سلامت باشید دست همسرتونم درد نکنه ، طلافروشا تعطیلا ا ...

شوهرم از۴۰روز پیش خریده😅

2740

سلام مرمری جان

تولدت مبارک انشاءالله هزارساله باشی و همیشه به شادی و خوشی🌹🌸🏵️🌷💐

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
سلام مرمری جان تولدت مبارک انشاءالله هزارساله باشی و همیشه به شادی و خوشی🌹🌸🏵️🌷💐

💜💜💜💜💜

شوهرم از۴۰روز پیش خریده😅

مبارکتون باشه چقدر انسان رمانتیکی هستن خدا حفطشون کنه  ،چند تا از دوستان پرسیده بودن ریپلای نزدم بهشون ترجیح دادم تولد شمارو تبریک بدم و زیرش برای کسایی که کنجکاون توصیح بدم ،

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
عزیزم باید ۲۷ رو فوت کنی یعنی بیست وهفت سالت تموم شده این درسته به هرحال عمر باعزت داشته باشی گلم

دیگه گذشت هرچی بود😅سال بعد دوبله حساب میکنم سنو😅

مبارکتون باشه چقدر انسان رمانتیکی هستن خدا حفطشون کنه  ،چند تا از دوستان پرسیده بودن ریپلای نزد ...

❤💚💛🧡💜

مرمری جان من صفحات قبل تبریک گفتم بازم تبریک میگم گلم و واقعا ازت ممنونم بابت زینکی ک بهم معرفی کردی خدارو شکر پسرم خیلی راحت بدون اینکه اذیت بشه با لذت خوردش خیلی ممنون ازت گلم❤❤❤

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706